23.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Utrpěná červená karta pomohla k bodu

0

Zápasy tabulkových sousedů se často nazývají jako "šestibodové" a duel mezi Libčany a Broumovem jistě nebyl výjimkou, i když to byl nakonec zápas tříbodový - dva body pro Libčany, jeden pro Broumov

Do zápasu o důležité body vstoupili mnohem lépe domácí fotbalisté. Hráči Libčan byli v prvním poločase jasně lepším týmem, vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale brankáře Broumova Drahoráda nepřekonali.

Co se hráčům Libčan nedařilo využít během pětačtyřiceti minut v první půli, se povedlo hned v první minutě půle druhé, kdy se trefil Ročín. Dle dosavadního obrazu hry by se chtělo říci, že domácí si zápas pohlídají a možná přidají ještě další branky, jasnějších obrysů tomu dodala ještě 55. minuta, kdy po červené kartě opustil hřiště broumovský Josef Mucha. Zápas se ale vyvíjel zcela opačným směrem. Lepším týmem se stal v deseti hrající Slovan Broumov, který začal získávat půdu pod nohama. Restart broumovských zužitkoval v 76. minutě Tomáš Mucha, který tak určil remízový stav. V loterii zvané penaltový rozstřel byli po výsledku 6:5 úspěšnější domácí hráči Libčan, kterým nyní v tabulce třináctí, o bod před Slovanem Broumov.