Milíčeves si připsala tři body po vítězství nad Libání.

18. J. Čapek , 37. L. Novotný , 60. J. Roman (p.) , 75. L. Novotný - 52. C. Cristea

Podrobnosti přineseme později.

FC VTJ Milíčeves
Novotný Lukáš (hráč Milíčevse): Podrobnosti přineseme později.

TJ Sokol Libáň
Smetana Jan: Domácí byl od začátku lepší v pohybu, napadání a po zásluze se ujali vedení, které ještě navýšili po rohovém kopu. Definitivní rozhodnutí mohlo přijít v závěru 1.poločasu, kdy domácí zahrávali pokutový kop, naštěstí pro nás skončil pouze na břevně. Do 2.poločasu jsme vstoupili mnohem lépe, domácí jsme dostali pod tlak a po zásluze jsme snížili na 2:1. V další fázi zápasu jsme však vyrobili 2 hrubé chyby v rozehrávce, které soupeř potrestal a zaslouženě si připsal 3 body za vítězství.

M. Bursa [-] - M. Marhan [-] , J. Čapek [-] , F. Vanda [-] , V. Havelka [-] , J. Rejha [-] (65. P. Holman [-] ) , J. Roman [-] , P. Špicar [-] , J. Bursa [-] , L. Novotný [-] , M. Roman [-]

A. Skořepa [-] - M. Valnoha [-] , R. Balcar [-] , R. Hlavatý [-] (45. F. Skořepa [-] ) , R. Hlavatý [-] (87. J. Smetana [-] ) , C. Cristea [-] , Z. Pešta [-] , R. Mutzer [-] , J. Jůza [-] , T. Barcal [-] , C. Cristea [-] (67. V. Gontkovský [-] )

ŽK: 81. M. Roman - 27. R. Hlavatý , 60. A. Skořepa .
Hráči zápasu: L. Novotný - C. Cristea .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Kučera Jan - VÍCH Patrik, MATERNA Zbyněk.