13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

29. A. Worzischek , 71. J. Kubíček - 31. S. Bláha (vl.)
0

Poslední kolo přineslo duel mezi Žihlí a Hunčicemi... A bylo z toho drama.

Dva góly Žihle, ale 1:1

Ve třináctém kole odzimní části soutěže PLZEŇ SEVER III. třída OP na sebe narazily celky TJ Slavoj Žihle B a TJ Sokol Hunčice...

Od prvních minut to byl pohledný fotbal, oba dva celky poskládaly kvalitní jedenáctky a bylo na co koukat. Od úvodních vteřin se hrálo naplno, vstřeleného gólu se diváci dočkali po necelé půl hodině hry. Ve 29. minutě otevřel skóre #15 Adam Worzischek a poslal domácí do vedení.

Vedení ale neudržela Slavoj vůbec dlouho, a mohla si za to částečně sama. Běžela 31. minuta a hosté chtěli rychle odpovědět. Nikdo z nich však nedokázal udělat to, co je k vstřelení gólu třeba - nedokázal dostat míč přes brankovou čáru. To je ale nemuselo mrzet, protože Stanislav Bláha, záložník domácích, to udělal a ně a srovnal ak stav na 1:1.

Žihle rozhodla

Druhá pětačtyřicetiminutovka měla bojový náboj, skóre bylo vyrovnané a hrálo se v podstatě od nuly.

Byli to nakonec domácí fotbalisté, kteří dokázali potřetí v zápase dostat hrací kulatý nesmysl do sítě za gólmanova záda. Psala se 71 minuta a forward Žihle #10 Jan Kubíček poslal domácí Slavoj podruhé v zápase do vedení. Toto vedení bylo následně ohrožováno, ale obrana už byla pozorná a nedopustila druhé vyrovnání. Žihle tak doma porazila Hunčice 2:1, ačkoliv Hosté ani jednou nedokázali sami brankáře domácích pokořit...

TJ Slavoj Žihle B
J. Huček [-] - Z. Vukliševič [-] , D. Kunt [-] (71. L. Rázek [-] ) , A. Worzischek [-] (46. F. Hořejší [-] ) , V. Churavý [-] (89. O. Šerbaum [-] ) , T. Krofta [-] , O. Čapek [-] , F. Půta [-] , J. Kubíček [-] , J. Skalník [-] , S. Bláha [-]

TJ Sokol Hunčice
L. Kondr [-] - J. Konarski [-] , D. Huml [-] , J. Voith [-] , V. Brábník [-] - T. Remeš [-] , M. Zeman [-] , J. Riant [-] , J. Telekeš [-] - P. Hanzlíček ml. [-] , J. Boháček [-]

ŽK: 61. F. Hořejší - 51. M. Zeman , 69. V. Brábník . ČK: 58. J. Skalník .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: FILLINGER Miloš - CHEJLAVA Petr (N), ČUCHOR Karel (N).