4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Nezbavětice braly proti Záhoří dva body

0

Dramatický duel, který nakonec přinesl v řádné hrací době šest branek, dospěl až do pokutových kopů. V nich měli přesnější mušku a více štěstí domácí fotbalisté, pro něž to byl první zisk bodů v sezoně.

TJ Záhoří
Václav Kovář: Vstup do zápasu jsme měli výborný a byli lepším týmem. Rozhodujícím okamžikem bylo, že místo toho, abychom šli do vedení 2:0, jsme domácí nechali z brejků otočit. Sice jsme do půle srovnali, ale po podprůměrné druhé půli skončil zápas spravedlivou remízou. V pokutových kopech byli domácí přesnější.

SK Nezbavětice
P. Šebek [-] - J. Koubek [-] (65. T. Zikmund [-] ) , V. Tomana [-] (80. O. Kail [-] ) , M. Česal [-] , V. Fajfrlík [-] (85. V. Šebek [-] ) , J. Sladký [-] , V. Bouda [-] , A. Hofrajtr [-] , T. Hofrajtr [-] , L. Sedlák [-] , J. Bureš [-] (70. J. Pavelka [-] )

TJ Záhoří
M. Zekucia [-] - M. Zekucia [-] , M. Gaži [-] , V. Kovář [-] , J. Majorszký [-] (80. V. Šampalík [-] ) , J. Kovář [-] , M. Šlouf [-] , F. Pelouch [-] , K. Presl [-] , A. Raška [-] , J. Prokopius [-]

ŽK: 68. J. Bureš , 68. V. Fajfrlík , 82. T. Hofrajtr , 86. M. Česal - 83. J. Kovář , 86. F. Pelouch .
Hráči zápasu: M. Šlouf .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: Komanec Petr - BEŠŤÁK Václav (N), TROJÁNEK Jaroslav (N).