7.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Stružná i po devíti zápasech bez výhry

0

Hamry se odpoutaly od sestupových příček, když uspěly na půdě Stružné, která naopak na vítězství stále čeká.

Nástup Hamrů domácí nezastihli

Devátý zápas v sezoně si již Stružná přála vyhrát, ale již od prvních minut se jejich přání bortilo. Hamry byly lepší na míči a měly více ze hry. A po čtvrt hodině se prosadily i gólově. Přetažený centr ze strany se vrátil před branku, kde napřáhl Zdeněk Krajňák a nemýlil se. O osm minut později šli hosté do trháku, v souboji se stoperem uspěl Martin Gergela a uspěl i v souboji s gólmanem 0:2. Domácí se trochu probrali a začali si vytvářet také šance, které byly postupně více a více nebezpečné. A pět minut před předstávkou se domácím povedl přímý kop, který nádherně trefil Štefan Brančík.

Šance střídala šanci na obou stranách

Do druhé části zápasu vstoupily oba týmy aktivně a vypracovávaly si také v celku velké množství šancí. Domácí toužili po první výhře v sezoně, naopak hosté se chtěli vzdálit sestupovým příčkám a tak bylo stále na co koukat a jednobrankový rozdíl byl na spadnutí. Ovšem žádný střelec již nesrovnal mířidla natolik, aby brankáři inkasovali.

TJ Stružná
Jaroslav Paško: Odehráli jsme dobrý zápas, bohužel nám chybělo štěstí.

FC Nové Hamry
Ladislav Šimonek: Vybojované vítězství za které jsme rádi.

TJ Stružná
P. Cibulka [-] - P. Rehák [-] - J. Šabata [-] , R. Weiser [-] (46. P. Janáček [-] ) - M. Paško [-] (60. J. Hlavatý [-] ) - J. Švestka [-] , Š. Brančík [-] , T. Štěch [-] , L. Zbojan [-] , T. Synek [-] , K. Brančík [-] (66. J. Hejhal [-] )

M. Bali [-] - M. Gergela [-] , Z. Krajňák [-] (74. D. Jaroš [-] ) , J. Krajňák [-] , M. Novák [-] , L. Šimonek [-] , Š. Pazdera [-] , D. Petrovič [-] , L. Ullmann [-] , J. Pazdera [-] , Z. Krajňák [-]

ŽK: 67. T. Synek - 37. D. Petrovič .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: Kvasnička Ladislav - MITTERPACH Milan (N), MACHEK Arnošt (N).