9.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

Hranice vyloupily Kynžvart

0

Hranice o svém vítězství rozhodly už v prvním poločase, když se jim podařilo vstřelit čtyři branky. Domácí marně dotahovali a doma nezískali ani bod

TJ Sokol Lázně Kynžvart
Jan Šprincl: „Prohra s Hranicema, dali nám rychlé góly, prohrávali jsme 1:4 a pak jsme je tlačili, zvládli jsme dát pouze na 3:5, škoda no".

TJ Jiskra Sklo Union Hranice
Michal Hrkal: „První půli jsme byli suverénně lepší a ve druhé půli jsme to zbytečně zdramatizovali a polevili, ale nakonec jsme to dotáhli do vítězného konce".

M. Zadňančin [-] - D. Tunder [-] , O. Kucik [-] - J. Fehnl [-] , P. Bušek [-] - D. Tomčík [-] , D. Buček [-] - P. Sobotík [-] , L. Křepský [-] , J. Loucký [-] (65. J. Čučela [-] ) , T. Hrdonka [-] (50. D. Matoušů [-] )

J. Smejkal [-] - V. Horák [-] , K. Mojcher [-] , D. Dorotovič [-] , Z. Bartošek [-] , J. Starsiak [-] (78. S. Nováček [-] ) , A. Houdek [-] , M. Amrich [-] (46. M. Hodonický [-] ) , P. Nový [-] , M. Mojcher [-] , J. Beneš [-]

ŽK: 25. P. Sobotík , 27. J. Loucký , 41. O. Kucik , 83. D. Tunder - 20. M. Mojcher .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: Lhotka Jindřich - ĎUGEL Pavol, VOMASTEK Daniel.