8.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

Rychnov otočil zápas s Kynžvartem

0

Rychnov prohrával už o dvě branky, ale dokázal zápas otočit ve svůj prospěch a nejen to, dokázal Kynžvartu nasázet šest branek a zaslouženě bere tři body

Hosté nezvládli konec poločasu

V chladném sobotním dopoledni zavítal do Rychnova Kynžvart, který si odváží vysokou prohru i když do třicáté minuty vedl 0:2. Úvod utkání byl vyrovnaný a po dvaceti minutách přišla chvíle hostujících, kteří v rozmezí tří minut vstřelili Rychnovu dvě branky a s domácími to vypadalo zle. Domácí hráči se ale rychle otřepali a dokázali zápas ještě do poločasu otočit, když se dvakrát trefil Vladislav Křenek a tři minuty před poločasem dával na 3:2 Roman Bartoš. Hosté si měli co vysvětlovat a připravit se na další pětačtyřicetiminutovku.

Druhá půle patřila domácím

Do druhé půle vstoupili domácí lépe a byli aktivnější a hladovější po vítězství, což jim přineslo další branky. Na 4:2 se trefil opět Roman Bartoš a srazil hosty na kolena. Ti se od vstřeleného čtvrtého gólu sesypali a domácí přidávali další branky. V sedmdesáté minutě se trefil Pavel Peterka, který dával na 5:2 a deset minut před koncem zápasu zasadil poslední tečku Petr Kalabza a bylo to 6:2. Po vydařeném začátku si hosté odvážejí debakl.

SK Dolní Rychnov
Miroslav Kopal: „Prvních patnáct minut to byl vyrovnaný zápas, pak jsme měli pětiminutovou krizi, kdy jsme dostali dva góly, ale dokázali jsme se otřepat a otočili jsme zápas během deseti minut a oni, dá se říct, rezignovali po našem otočení.“

TJ Sokol Lázně Kynžvart
Jan Šprincl: „Dostali jsme nakládačku, oni byli lepším týmem. Naši mladí kluci odpadli, nevydrželi to a oni nás mleli a nasázeli nám šest branek.“

V. Šantora [-] - P. Vůjtěch [-] , V. Křenek [-] , R. Bartoš [-] , P. Peterka [-] (83. M. Peterka [-] ) , V. Sedláček [-] (36. K. Hladký [-] ) , J. Kříž [-] , P. Halčinský [-] , P. Kalabza [-] , P. Mentlík [-] (78. D. Šefrna [-] ) , S. Miler [-] (72. V. Kohout [-] )

M. Zadňančin [-] - D. Tunder [-] , O. Kucik [-] - R. Kucharik [-] , P. Bušek [-] , J. Fehnl [-] , J. Čučela [-] , R. Weiser [-] - D. Matoušů [-] , D. Buček [-] , D. Tomčík [-]

ŽK: 19. R. Bartoš - 6. R. Weiser , 27. P. Bušek .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: Vokoun Tomáš - PROCHÁZKA Jaroslav, VASILKO Jan.