6.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Domácí přehráli hosty z Nového Sedla a získali tři body

8. J. Kašpar , 14. J. Kašpar , 57. T. Bereczký (p.) , 72. P. Peterka - 25. R. Rychna
0

Hosté hráli v první půli vyrovnanou partii, nakonec ale padli 1 : 4

V první půli byla hra vyrovnaná

Domácí mužstvo nastoupilo do utkání s respektem, neboť se soupeřem nemělo dobrou bilanci.V 8. minutě zahrávali domácí rohový kop, na který si naběhl Jan Kašpar a hlavou poslal domácí do vedení.Ve 14. minutě přiletěl z prava do vápna hostů prudký centr, který propadl mezi hostujícími obránci až k volnému Janu Kašparovi a ten domácí uklidnil druhým gólem.Ovšem ve 25. minutě se prosadili hosté po trefě Radka Rychny a utkání bylo i nadále otevřené.Do konce poločasu se již nikdo neprosadil a tak domácí byli třem bodům o krůček blíže

Domáci ve druhé půli přidali ještě dvě branky

Do druhé půle nastoupili domácí s jasnými pokyny - hrát velmi dobře od zadu a pokusit se o přečíslení.V 57. minutě se po průniku do vápna hostů pískala penalta a Tomáš Bereczký zvýšil na 3 : 1.Na konečných 4 : 1 stanovil tečovanou střelou Petr Peterka a domácí tak, po velmi dobrém výkonu porazili hosty z Nového Sedla 4 : 1

FK Olympie Březová
Petr Peterka: Bylo to velmi těžké utkání s neoblíbeným soupeřem, který je velmi kvalitní, nakonec jsme ale zápas zvládli dobře

V. Štrunc [-] - T. Veselovský [-] (83. D. Kursa [-] ) , M. Burkyt [-] , J. Šaloun [-] , J. Elijáš [-] - J. Šellong [-] , T. Bereczký [-] , J. Kašpar [-] (86. M. Tišl [-] ) , P. Peterka [-] , P. Neumann [-] - R. Domin [-] (79. M. Slabyhoudek [-] )