5.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Domácí si výhru pohlídali

37. J. Vican , 91. L. Macák
0

Tlak domácího celku přinesl v prvním poločase pouze jednu branku

Hosté z Nejdku se na stadionu Nového Sedla od počátku prezentovali kvalitní a dobře organizovanou obranou a i když měli domácí navrch, bylo pro ně těžké se dostat do šancí.Ve 37. minutě se ale dočkali, když se prosadil domácí střelec Josef Vican a domácí tak vedli 1 : 0.Do konce poločasu se již nic závažného nepřihodilo a tak o chlup spokojenější šli do kabin domácí fotbalisté

Domácí ve druhé půli přidali ještě jednu branku

Do druhé půle nastoupili domácí s vědomím, že stav 1 : 0 není úplná jistota a začali se více tlačit před soupeřovu branku.Hosté ale skvěle bránili a sami podnikali nebezpečné výpady, které jen kvůli nepřesnému zakončení ke gólu nevedly.V 91. minutě, když už se zdálo, že zápas skončí 1 : 0, pojistil vydřenou výhru domácích Lukáš Macák a domácí se tak mohli radovat ze zisku tří bodů

TJ Baník Union Nové Sedlo
Stanislav Suchý: Hosté byli možná o trochu lepší, ale my jsme vytěžili z minima maximum

R. Rychna [-] - L. Macák [-] , K. Kalina [-] , J. Němeček [-] (75. D. Patera [-] ) , R. Panajotov [-] (77. T. Pelech [-] ) , R. Kaňok [-] , P. Karásek [-] , B. Rychna [-] (90. Z. Rubáš [-] ) , E. Lakatoš [-] , T. Roulich [-] , J. Vican [-]