4.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Zápas Lomnice s Novým Sedlem se rozhodoval v pokutových kopech

27. M. Veselý , 36. E. Lakatoš (vl.) , 86. P. Malinkovič - 3. J. Vican , 75. B. Rychna , 82. J. Vican
0

Domácí měli po půli k výhře o krok blíže

Na hřišti domácí Lomnice se hrál od začátku zápas ve vysokém tempu a s velkým nasazením.Ve 3. minutě se prosadil hostující Josef Vican a zařídil hostům vedení.Ovšem domácí dokázali ve 27. minutě srovnat skóre zásluhou Martina Veselého.Ve 36. minutě přilétl do vápna hostujícího týmu prudký centr, který si nešťastně srazil do vlastní brány Eduard Lakatoš.Do konce poločasu se již nic zásadního nestalo a tak domácí o poločase o gól vedli

V druhé půli hosté srovnali

Do druhé půle nastoupili lépe hosté, vytvořili si několik slibných šancí, ale vyrovnat se jim podařilo až v 75. minutě, z kopačky Bedřicha Rychny.V 82. minutě hosté otočili skóre na svou stranu, když jim vedení 3 : 2 zajistil svou druhou brankou v zápase Josef Vican.Domácí se ale rvali až do konce a vyplatilo se, v 86. vyrovnal na 3 : 3 domácí Petr Malinkovič