3.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

Hosté odjeli z Nového Sedla s debaklem

11. L. Kalous (vl.) , 15. J. Vican , 42. J. Vican , 43. J. Vican , 68. B. Rychna , 81. R. Rychna , 86. R. Rychna - 1. R. Boček
0

Domácí vedli v poločase 4 : 1

Hosté přijeli na hřiště Nového Sedla velmi oslabení, chybělo jim osm hráčů základní sestavy a to bylo samozřejmě znát.Přesto šli již v 1. minutě do vedení po trefě Romana Bočka.V 11. minutě přilétl do vápna hostů nepříjemný centr, který si nešťastně hostující obránce Lukáš Kalous srazil do sítě.Od této chvíle existovalo na hřišti pouze mužstvo domácích.V 15. minutě se po rohu, prosadil hlavou Josef Vican.Ve 42. minutě to Josef Vican zopakoval a domácí vedli již 3 : 1.O minutu později se opět Josef Vican uvolnil ve vápně a vsítil čtvrtý gól svého celku

Domácí ve druhé půli navýšili vedení

Odevzdaní hosté ve druhé půli nekladli téměř žádný odpor a tak se hrálo vlastně na jednu branku.V 68. minutě napřáhl zpoza hranice velkého vápna Bedřich Rychna a parádní trefou k tyči zvýšil na 5 : 1.V 81 minutě se po centru do vápna prosadil hlavou Radek Rychna a tentýž hráč v 86. minutě stanovil, střelou na vzdálenější tyč, konečný účet zápasu na 7 : 1 pro domácí

TJ Baník Union Nové Sedlo
Stanislav Suchý: Hosté přijeli velmi oslabení, chybělo jim mnoho hráčů a tak samozřejmě neměli šanci na úspěch

T. Pelech [-] - L. Macák [-] , K. Kalina [-] , J. Němeček [-] (71. D. Petřík [-] ) , R. Panajotov [-] (46. D. Patera [-] ) , R. Kaňok [-] , P. Karásek [-] , B. Rychna [-] , E. Lakatoš [-] , T. Roulich [-] (35. P. Šebl [-] ) , J. Vican [-]