15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Lokotka vítězí, domácí jsou smutní

2

Lokotka se utkala na hřiště Libchavy a šlo o takové menší derby, ve kterém měli mít navrch hosté. Domácí totiž opanují poslední příčku a vidina bodů hráče táhla za výhrou, ale ta se nakonec na jejich straně nekonala...

Jalový poločas z obou stran

Lokotka dorazila o pár hráčů posílena z áčka a i to jí mělo hrát do karet, nakonec také i hrálo. Libchava měla své šance, ale hlavně to byli domácí, kteří pálili vyloženku za vyloženkou. Dorostenci ještě zřejmě nemají tolik zkušeností a tak natahují prokletí Libchavy a sice jejich mizernou efektivitu. Právě oni totiž šli sami na brankáře a to hned několikrát, ale branku z toho nevytěžili ani jednu. Hosté se taktéž neprosadili a proto jsme v této půli neviděli bohužel žádnou branku. Stav je tedy nic neřešící a to 0:0.

Lokotka nakonec vyhrála

Ve druhé polovině hry jsme už branky naštěstí viděli, naneštěstí pro domácí, protože padaly hlavně do jejich brány. Horáček pravidelně zásoboval hráče centry z jeho strany, kde byl dnes králem. Využil toho například Pelc Martin, který se prosadil v 58. minutě. Poté se v 60. minutě prosadil další hráč hostů Jan Lupšák, i s trochou štěstí. V 73. minutě se konečně prosadili i domácí, asi po desáté tutovce, když se do míče opřel Kaňkovský a snižoval stav zápasu. Jenže domácí šli štěstí naproti a v 82. minutě kompletovali stav zápasu na konečných 1:3.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (vedoucí Libchavy): Dneska vyhrál šťastnější tým, nikoli lepší. Bohužel, jsme na podzim prokletí tím, že nedáváme branky, to se s námi táhne již od začátku. Jinak bych vypíchl brankáře a mladého dorostence Filipiho, který na svůj věk zahrál velice dobře.

J. Králíček [-] - D. Horák [-] (60. M. Kaňkovský [-] ) , R. Tichý [-] , M. Hruška [-] , J. Filipi [-] (75. V. Bělohorec [-] ) , V. Ondrúšek [-] , J. Brejška [-] , P. Heinrich [-] , L. Nevrlý [-] , V. Tkachenko [-] , M. Vyšohlíd [-]