15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Valtinov doma zaslouženě vítězí

4

Domácí nejhrají špatně, když se jakžtakž sejdou a dneska to bylo přesně ten případ. Kunratice možná mají více bodů, než čemu odpovídá jejich hra, ale pro domácí byly určitě minimálně vyrovnaným soupeřem...

Valtinov po půli prohrával

První půle začala s větší snahou na domácí straně, která si postupně začala vytvářet tlak, ale hlavně brankové šance. Valtinov měl skutečnědostatek šancí na to, aby zápas převážil na svou stranu, ale to se v této půli nekonalo. Kunratice totiž přešly do brejku a ze své prakticky jediné šance dokázali skórovat, když z levé strany přišel centr a Dominik Jackl zavěsil téměř do prázdné brány ve 33. minutě. To Valtinov již nezměnil a do poločasu se tak odešlo za stavu 0:1. Pojďme se podívat na půli druhou.

Valtinov obracel důležitý zápas

Domácí chtěli tuto půli obrátit a vyhrát. Sestava sice nebyla kompletní, ale dalo se to. V 61. minutě se prosadil Libor Novák a ukázal domácím, že to skutečně půjde. Za ním se hned v 66. minutě prosadil Filip Sucharda, který dorážel míč do brány, když se z poloviny hřiště rozehrával volý přímý kop, který propadl až k němu. Utkání poté plynulo do svého zdárného konce a faktem je, že se hosté víceméně na nic nezmohli a branku domácích již nepřekonali, byť v závěru své velké šance měli, ale v bráně stál již neomylný Vimer. Nakonec tak Valtinov otočil zápas ve výsledku 2:1 a bere velmi cenné body, díky kterým se vzdaluje posledním příčkám.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): Určitě jsme chtěli vyhrát, protože jsme se docela sešli, byť jsme kompletní nebyli. To se nám nakonec povedlo a musím říci, že to bylo lepší, než před týdnem. Uvidíme ale jak dopadne poslední zápas. Za nás dnes vypíchnu brankáře Vimra a Honzu Zeleného.

J. Vimer [-] - V. Koška [-] (84. J. Štembera [-] ) , J. Pýcha [-] , L. Doubek [-] , M. Pýcha [-] , J. Zelený [-] , F. Sucharda [-] , L. Novák [-] , M. Nešvera [-] , M. Bezděkovský [-] , M. Šimon [-]