15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Brniště doma smetlo hosty ze Cvikova

1

Cvikovští měli opět problémy se sestavou, kterou nemohli lepit ani hráči áčka, natož béčka. Podle toho zápas také vypadal. Domácí hosty jasně přehráli a berou zaslouženě tři body...

4:1, nazdar

Už ve 3. minutě se prosadil Větrovský, když vyloženě schytal ránu od odkopávajícího obránce domácích, a od něj se míč odrazil za čáru. V této půli byli přeci jen lepší domácí, kteří sázeli branku za brankou. Dvě rychlé branky přišli v časech 26. a 28. a postarali se o ně hráči Kvasnička a Luft Pavel. Cvikov měl také nějaké ty šance, ale enormní nebezpeční z nich neplynulo, mimo střely Rokoše, která změnila stav zápasu na 3:1. Pavel Luft ale za sedm minut odpověděl další brankou a tak se celky rozešly do kabin za výsledku 4:1.

Brniště překvapení nedopustilo

Ve druhé půli se hra odehrávala spíše na prostředku hřiště, kde se k ohrožení branek týmy nedostávaly. Až po brance Větrovského, který poslal domácí do vedení 5:1 a to už byla pro hosty skutečně nedostižná meta, dnes tedy určitě, vzhledem k jejich sestavě. Brniště dál pálilo vyloženku za vyloženkou a k poslední brance se domácí borci dostali až v 85. minutě, kdy se hattrickem uvedl Pavel Luft a definitivně potvrdil to, že body dnes zůstanou doma v Brništi. Konečný stav byl tedy 6:1

FK Brniště
Milan Trégr (hráč Brniště): Očekávání bylo naplněno. Čekali jsme, že nepřijedou posíleni, protože jejich áčko hrálo v tu dobu ve Stráži. Jsme za dnešek skutečně spokojeni. Jinak bych vyzdvihl Standa, Pavla Lufta a dejme i Petra Gutkaise.

FK Cvikov B
Karel Holoun (trenér Cvikova): Chtěli jsme přivést alespoň bod, ale to se nekonalo. Přitom je to škoda, protože tady se to uhrát dalo. Pro nás je to černý víkend našeho fotbalu, protože prohrálo i Cvikovské áčko. Za nás pochválím určitě Rokoše, Švorce a Stůje Radka.

FK Brniště
M. Trégr [-] - D. Luft [-] , P. Luft [-] - P. Luft [-] (46. A. Kožmín [-] ) , P. Stand [-] (75. V. Vejražka [-] ) , J. Zelenka [-] , P. Gutkais [-] , J. Kvasnička [-] , M. Havelka [-] , P. Luft [-] , M. Větrovský [-]

FK Cvikov B
F. Švorc [-] - S. Machačný [-] , J. Adlt [-] - J. Štefan [-] , F. Šťastný [-] - K. Holoun [-] (63. Š. Malý [-] ) , P. Bosák [-] - V. Petrus [-] , R. Stůj [-] , F. Adlt [-] , P. Rokoš [-]

ŽK: 87. D. Luft .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: Táborský Josef - NESVAČIL František (N), TICHÝ Jiří (N).