14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Zahrádky vykradly Cvikov vysokým rozdílem

0

Cvikov byl před hosty a určitě je nechtěl pustit za sebe na rozdíl pouhého bodu v tabulce. Jenže hosté přijeli v dobré sestavě, která dnes domácí porazila vysoko 2:6...

Hosté rozhodli prakticky již v první půli

Domácí nezačali dobře, ale úvod utkání ještě drželi ve svých rukou. Jenže po 20. minutě přišly chyby a ty byly potrestány penaltami, které hosté proměnili. Do vedení 0:2 se tak dostali po brankách Moravce, který jen využíval zbytečných chyb v obraně a následně bez problémů zavěsil právě z penalt. Poté domácí vyhořeli v obraně a pustili Chládka samotného na gólmana, a ten, jak je jeho dobrým zvykem, zavěsil se vší chladností. To bylo ve 37. minutě a ve 43. se ještě porosadil podruhé a vyrovnal tak účet Moravce, alespoň prozatím. Stav do poločasu byl tedy pro hosty krásných 0:4.

Cvikov byl víceméně bez šance

Zahrádky si druhý poločas již téměř pohlídaly a aby ne, protože otáčet zápas za stavu 0:4 je skutečně velký oříšek. V 50. minutě kompletoval hattrick Moravec, zase, a 0:5, to už byla vážně nedostižná meta, byť za čtyři minuty opouštěl hřiště vinou červené karty. Tím spíše, když se v 61. hattrickem zaznamenal i Chládek a to už skutečně bylo hotovo. Dvě snižující branky v 63. a v 84. minutě, z kopaček Timy a poté Vávry, už opravdu nehrály nijak zásadní roli, ale alespoň výsledek kosmeticky upravily. Finální výsledek je tedy 2:6 pro hosty.

FK Cvikov B
Karel Holoun (vedoucí Cvikova): Chtěli jsme potvrdit poslední výhry a udržet si formu. Tým jsme lehce posílily o hráče z áčka a dorostu, ale nakonec to na hosty nestačilo. Kluci měli jasné pokyny, hlavně kvůli těm dvěma útočníkům, kteří jsou nejvíce nebezpeční, ale dodrželi je jen do desáté minuty. Poté už se to vezlo. Dneska se u nás ve městě zkrátka nedařilo. Vypíchnu jen Novotného a Vávru.