14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Okna se nakonec propracovala k velmi ceněnému bodu

9. R. Vnuk - 38. P. Mádl
0

Lokotka byla v utkání jasným nasazeným. Oknům to poslední dobou moc nejde, ale podobá situace panuje i u domácích, kteří v tabulce padají níže a níže. Hosté dnes domácí dokázali připravit alespoň o bod...

Okna poločas nakonec vyrovnala

Lokotka nezačala špatně a soupeře okamžitě zmáčkla na svou polovinu a snažila se vykřesat gól. Radovan Vnuk napnul síť hned v 9. minutě a domácím tedy prozatím hra vycházela. Měli na kopačkách i další branky, ale ty už dnes z jejich strany nepřicházely, alespoň ne v základní hrací době. Po třech zmařených tutovkách se na řadu dostali i hosté z Oken, kteří po obléhání vyrazili do brejku, který nakonec zužitkovali brankou na 1:1. Postaral se o ni ve 38. minutě kapitán Petr Mádl a Lokotka jen mohla kroutit hlavou, protože zápas se začal kazit i díky jejich neschopnosti přidat další branku. Půle se dohrála za stavu 1:1.

Klasický venkovský fotbal

Ve druhé půli se bohužel nelámal chleba a tato polovina hry byla spíše utrpením, než nečím pohledným pro náročné oko fanouška. K vidění byla lidově řečeno "bouchaná" z jedné strany na drouhou. Tady se navíc už oba celky trápily a i proto bylo jedině dobře, když druhá půle skončila, byť jen remízou. Muselo se tedy jít do penalt, které domácí vyhráli, hlavně díky skvěle chytajícímu Podešvovi, ve výsledku 6:5. Berou tak dva body za konečnou výhru 2:1.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (Lokotka): Chtěli jsme dnes konečně urvat tři body. Oknům, kterým se moc nedaří, jsme měli nasázet pět branek a byl by klid, jenže to se dnes nekonalo. Podešva byl od nás jeden z nejlepších hráčů, vychytal nám penalty a vůbec, dnes zachytal skvěle.

J. Podešva [-] - A. Kudláček [-] , P. Černý [-] , R. Vnuk [-] (57. V. Novotný [-] ) , P. Čihák [-] , J. Zahrádka [-] , M. Koštial [-] , P. Poláček [-] (75. J. Studenovský [-] ) , D. Kosťun [-] , V. Volejník [-] , K. Blahout [-]