13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Libchava hosty vysoce přestřílela

0

Mimoň asi nečekala, že je domácí přivátají podobným způsobem. Fakt je, že hosté nebyli kompletní a hrát v deseti, to není zrovna to pravé ořechové. Domácí výhod využili a hostům dali o tři branky více, než oni jim...

Libchava skvěle začala a hostům nedala šanci

Hosté, jak již bylo řečeno, nepřijeli kompletní a absence jednoho hráče v poli byla cítit. I tak ale zahráli velice šikovně a domácí s nimi měli problémy. Už ve 3. minutě se prosadil Nevrlý Láďa a poslal domácí do vedení. Libchavě se začalo dařit více a více a přicházely i další branky. Ve 30. minutě další zanamenal Kaňkovský Michal a tentýž jmenovaný přidal i branku číslo dvě v minutě 38. Nebylo to sice od dotyčného vše, ale to bychom předbíhali. Stav poločasu dopadl jasně pro domácí za výsledku 3:0.

Libchava si vedení vzít nenechala

Druhá půle byla obdobná jako ta první. Mimoň byla na míči lepší, lépe kombinovala, ale ze hry vytěžili více domácí, kteří pět ze šesti branek, dali po vybojování míče na straně placu, odkud se na branky nahrávalo především do vápna. V 52. minutě se trefil domácí střelec Brejška a za pět minut ještě Hruška Marek. Jenže hosté začali snižovat. Dvakrát se prosadil Mikloda Pavel v 60. minutě. Za dvě minuty ještě šestou branku domácích přidal z penalty Kaňkovský Michal, který tak zkompletoval hattrick. V 90. minutě se už jen symbolicky prosadil stoper Mimoně Radim Polák a kosmeticky upravil skóre na závěrečných 6:3. Libchava tak sbírá cenné body a poslední místo již sdílí s celky z Oken a Novin.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (vedoucí Libchavy): Konečně se nám podařilo proměňovat šance. Dnes jsme hráli jak hezky tak efektivně. Mimoň přijela jen o desíti, ale i tak bylo znát, že kdysi hráli vyšší soutěže, byli hodně šikovní i v oslabení. Za nás určitě velká spokojenost. Vypíchnu Kaňkovského za hattrick a Horáka.

J. Králíček [-] - R. Tichý [-] , P. Heinrich [-] , M. Kaňkovský [-] , J. Brejška [-] , D. Le [-] , M. Hruška [-] , L. Nevrlý [-] , V. Tkachenko [-] , M. Vyšohlíd [-] , D. Horák [-]