13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Cvikov opět vítězí, těžký terén v Tuhani nebyl překážkou

34. V. Krs - 31. V. Petrus , 84. V. Petrus
0

Cvikov bere velmi cennou výhru na půdě nepříjemné Tuhaně. Ta sice prohrát nemusela, ale na konci utkání se hostům podařilo zápas urvat a na to již domácí nestačili zareagovat. Cvikov tak vykradl Tuhaň rozdílem pouhé branky...

Remízová půle

Oba celky nezačaly vůbec marně, ale úlohu dnes měly stíženou velice špatným trávníkem. To ale naštěstí neznamenalo absenci branek. Ukázkový fotbal se ale také zrovna nehrál, to je fakt. Ve 31. miutě dokázal využít šanci z vápna mladík Petrus, který míč poslal podél brankáře a zajistil hostům vedení 0:1. Asistenci si připsal hrající trenér Holoun. Jenže za tři minuty bylo opět vyrovnáno a to měl na svědomí Vašek Krs a začínalo se tak znovu od začátku. Branka padla de facto po taktické chybě hostů, kdy si špatně hlídali hráče. Nakonec tedy půle dopadla nerozhodně za stavu 1:1.

Cvikov v závěru urval tři body

Šance přicházely z obou stran, byť jich nebylo extrémní množství. Po většinu půle byla hra relativně vyrovnaná a i domácí již mohli být dávno ve vedení. Toho se ale v samotném závěru dočkali hosté, kteří v 84. minutě rozhodli o osudu utkání. Prosadil se opět mladičký dorostenec Petrus Vláďa, který se dokázal prosadit podruhé a jeho druhý gól měl cenu zlata. Vystřelil totiž výhru hostů ve výsledku 1:2. Velmi mladé mužstvo Cvikova tak bere další výhru a na třetím místě se drží spolu s Polevskem.

FK Cvikov B
Karel Holoun (trenér Cvikova): Chtěli jsme zde potvrdit poslední výhru, ale fakt je, že jsme sestavu dali s kolegou Brennem dohromady, až po cestě na zápas. Navíc nám pomohli i nějací dorostenci. Špatný terén nás nakonec výhru nestál. Závěrem vypíchnu určitě Petruse, který nám vystřílel výsledek a opět brankáře Švorce.