13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Oldřichov vyklepal hosty, i díky vyloučení jejich brankáře

0

Lokotka prožívá zápasy jako na houpačce, ale i přes to se dnes neočekávalo bůhvíjaké jednostranné utkání. Naopak, všichni čekali vyrovnanější zápas, jenže to by hosté nesměli přijít o svého brankáře...

Poločas 5:0, nazdar

Utkání nezačalo vůbec dobře, alespoň pro pro hosty. Ti v 11. minutě přišli o svého brankáře Piskora, který zahrál rukou za vápnem a fasoval červenou. Podle mnohých však nedostal kartu správně a měl dostat jen žlutou. Ale rozhodčí je na hřišti pánem a tak se jeho rozhodnutí musí respektovat. Od té doby se to s Lokotkou vezlo. Ve 14. minutě se trefil Semerád, který dorážel po špatném vyražení míče, kterému předcházel trestňák Satranského. Poté se prokličkoval Jonáš Franta a přesně k tyči zakončil v 16. minutě. Poté se dvěma loby přes gólmana předvedl Věchet Pavel. Nakonec, ve 43. minutě se brankou zaznamenal Veselý, který využil ťukec spoluhráčů a pohodlně zakončoval do prázdné kasy. Stav tedy 5:0.

Hosté dostali dalšího bůra

Zkraje druhé půle kompletoval hattrick Věchet, který z desítky propálil, co mohl a zvýšil stav utkání na 6:0. Poté v 50. minutě dával gól Šrédl, který dorážel balón za brankáře. Poté se dvakrát trefil Jonáš Franta, který jako druhý muž v utkání, zaznamenal hattrick. V obou případech vybojoval balón a tváří v tvář brankáři nedal šanci. Nakonec se ještě v 80. minutě prosadil Solík Petr a bylo vymalováno. Jeho branka padla z dorážky do prázdné brány. Stav byl tedy úctyhodných 10:0 pro domácí mančaft.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (vedoucí Oldřichova): Utkání bylo hotové po červené kartě hostů, která byla podle mě trochu přehnaná, ale budiž. Poté jsme již neměli problém a vyhráli jsme vysokým rozdílem. Pro mě překvapení, protože Lokotky jsme se docela báli, nakonec to však dopadlo tak, jak to dopadlo. Vypíchnu určitě Jonáše a Věcheta, nejen za ty tři branky. Lebruška byl v záloze také výborný, rozdával míče a kluci z toho těžili.

O. Vitouš [-] - J. Tyrš [-] , P. Sedláček [-] , M. Satranský [-] , P. Neumajer [-] - J. Šrédl [-] , M. Semerád [-] , M. Lebruška [-] , Z. Veselý [-] (57. P. Solík [-] ) - F. Jonáš [-] , P. Věchet [-] (57. J. Havran [-] ) -

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
T. Piskor [-] , Z. Rajšner [-] , V. Novotný [-] , M. Koštial [-] , D. Plachý [-] , P. Poláček [-] , M. Horáček [-] , D. Kosťun [-] , V. Volejník [-] , K. Blahout [-] , R. Vnuk [-]

ŽK: 25. M. Semerád . ČK: 11. T. Piskor .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Folk Miroslav - MAZANEC Pavel (N), ŠINDELÁŘ Jiří (N).