12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Okna na domácí tým neměla

30. O. Vacek , 66. O. Vacek , 69. O. Vacek , 73. O. Vacek
0

Mimoň hostila Okna a nečekalo se nic jiného než domácí vítězství. To se nakonec i potvrdilo a poslední tým v tabulce tak byl znovu poražen. Mimoňi dnes opět pomohly posily z áčka, hlavně šutér Vacek...

Mimoň začala dobře

Očekával nás velice snadardní zápas, ve kterém byli domácí víceméně po většinu zápasu lepším týmem. Za poločas si vytvořili tři, nebo čtyři šance, ale hostům nelze odepírat ty jejich, protože i oni mohli branku dvakrát vážněji ohrozit. Branky ale padaly pouze v jediném případě. Ve 30. minutě se prosadil hráč áčka Vacek a poslal domácí do zaslouženého vedení. V této polovině hry byla hra určitě pohledná a dalo se na to s přehledem dívat. Díky jedinému gólu Vacka tak neodcházíme do šaten naprázdno. Prozatimní stav byl 1:0 pro domácí Mimoň.

Mimoň zdramatizovala úvod půle

Do druhé poloviny hry domácí nevstoupili tak přesvědčivě jako do té první a bylo to znát. Dobrých dvacet minut jim trvalo, než se lidově řečeno proberou. Okna domácí tým trápila, ale branky ne a ne přijít. Jenže domácí mají v týmu Vacka a to se rovná pohromě pro soupeře, protože tomuto mladíkovi to skutečně střílí se vší přesností. Těžko říci, co by se stalo, kdyby nebyl na hřišti. Mohlo to být vposledku pořádné drama, ale nebylo. V 66. minutě právě výše zmíněný zvyšoval na 2:0. Mimoň pak už zase hrála to svoje. Za tři minutky kompletoval hattrick a ještě v 73. minutě zaznamenal čtvrtou branku a de facto bylo vymalováno. Okna se tak na branku již nezmohla a prohrávají v utkání výsledkem 4:0.

TJ Jiskra Mimoň B
Aleš Opelt (trenér Mimoně): Okna asi nebyla soupeřem, který byl nás dnes měl prověřit. Dnes to bylo bez konfliktů, bez žádného dramatu, prostě takový normální zápas odehraný v poklidu. Určitě bych vypíchl zase Vacka, ale je to člen áčka a tady si chce jen zahrát. Je to takové divné ho vypíchnout. Musím ale uznat naše hráče z béčka, jako jsou Pavel Vít, Jirka Votava, prostě ti zkušenější, bez kterých by naše hra nevypadala tak, jak vypadá.

D. Válek [-] - O. Vacek [-] , J. Istomín [-] (46. L. Slavík [-] ) , A. Opelt [-] , P. Vít [-] , M. Vocásek [-] , J. Vápeník [-] (46. V. Konopiský [-] ) , J. Cibulka [-] , J. Votava [-] , M. Steinfest [-] , M. Šteffl [-]

TJ Okna
J. Halgaš [-] - O. Handl [-] , M. Zlatník [-] , M. Handl [-] - L. Novotný [-] (56. J. Zeman [-] ) , P. Mádl [-] , M. Henc [-] , D. Svoboda [-] , J. Knödl [-] - L. Vácha [-] , A. Dvořák [-]

ŽK: 65. J. Cibulka - 61. J. Knödl , 80. A. Dvořák .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: German ml. Robert - LÖFFELMANN František, BLÁHA Matyáš.