11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Pertoltice dnes nezaváhaly a ovládly šlágr kola!

0

Šlágr kola! Tak lze nazvat závěrečný duel mezi Zahrádkami a hostujícími Pertolticemi. Byl to souboj prvního s druhým a pokud chtěli domácí hosty stíhat, museli dnes vyhrát...

Poločas znamenal pohromu pro domácí

Dnes měli domácí smůlu a relativně i štěstí, protože zápas mohl dopadnout o vícero branek do jejich sítě. Polovina hry, podobně jako celý zápas, patřila hlavně Pertolticím, které soupeře vyloženě válcovalo. Hned v 5. minutě se trestňáku ujal David Řehák, který míč poslal nekompromisně do šibenice. Poté se kopal další přímák asi ze třiceti metrů, který brankář domácích ještě stihl vyrazit, ale na dorážku Nováka již nemohl dosáhnout. Pak zahrál penaltu ve 36. minutě Hanl, což je hrající trenér, nebo jeden z trenérů, jak chcete, a poslal hosty do vedení 0:3. Proč hraje jeden z trenérů? Hosté totiž nebyli kompletní, ale to jim zjevně moc v utkání nepřekáželo. Do poločasu ještě přesně střílel David Řehák a půle tedy vyzněla lépe pro hosty v poměru 0:4.

Domácí neměli nárok

Bohužel pro domácí, dnes se v utkání naprosto nechytali. Naopak hosté začali střílet i další branky. Ještě před tím ale domácí zareagovali brankou na 1:4, o kterou se v 54. minutě postaral Chvojka a alespoň kosmeticky snížil. Jenže poté zase střílel ostrými Řehák, což je hráč, který je na prales nadprůměrný, o čemž svědčí i další hattrick na jeho kontě. To se psala minuta 77. Poté se přes dva hráče ještě dostal Nedbal a zakončil se vší parádou, když využil pohledné akce. Hosté tak zcela zaslouženě vítězí v poměru 1:6.

FK Pertoltice pod Ralskem
Milan Stehlík (vedoucí Pertoltic): Dnes jsme maximálně spokojeni s výhrou, kterou bereme zcela zaslouženě. Zahrádky nás zklamayi, moc toho totiž nepředvedli. Terén nám moc nepřál, ale stejně jsme je přehráli. Vypíchnu Davida Řeháka, zase. Je to hráč, který v této soutěži nemá co dělat, ale hrát za nás ho baví, takže uvidíme jak to s ním bude do budoucna.