11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Lindava dokázala zvítězit jedinou brankou

0

Domácí mají výkony jako na houpačce a dnešní utkání bylo velmi důležité, protože hosté z Kunratic mají nyní sestupnou tendenci, co s výkonů týče, a právě toho chtěla Lindava využít. Povedlo se a derby tedy ovládlo mužstvo domácích...

Jalová půle z obou stran

V 11. kole přivítala Lindava souseda z Kunratic, který byl před tímto kolem i jejím sousedem v tabulce. Takže se schylovalo k určitě pikantnímu souboji. Avšak deštivé počasí neprospělo k atraktivitě utkání, a tak byl tento zápas spíše o bojovnosti. V první polovině se oba týmy dostaly do pár šancí, jenže ani jedna neměla nálepku stoprocentní úspěšnosti. Oba týmy to spíše zkoušely z dalekých pozic od brány. Žádná tato střela se však neujala a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu 0:0.

Lindava dokázala vyhrát nejtěsnějším způsobem

V druhém poločase byli Lindavští více na míči a soupeř se snažil hrát na protiútoky do otevřené obrany. V 69. minutě se Lindava dočkala gólu díky své trpělivé hře, když se po rohovém kopu trefil hlavou, v této sezóně premiérově, Jakub Jehlička a brankář sice chytil míč, ale už za brankovou čárou. V tuto chvíli Kunratice musely otevřít hru a v posledních patnácti minutách se domácí dostali minimálně do tří vyložených šancí, které by pojistily výsledek, ale to se však nestalo. Lindavské fotbalisty to však nemuselo mrzet, jelikož očekávaný tlak hostů se nekonal. Lindava tak mohla oslavit se svými fanoušky důležitou výhru v tomto derby ve výsledku 1:0.

TJ Dynamo Lindava
Tým Lindavy: Jsme velice rádi za tuto výhru, která přišla po dvou porážkách. Dost jsme v prvním poločase kazili jednoduché přihrávky. Příchod Lukáše Havlase ve druhé půli dodal naší hře vyšší tempo a hlavně zkušenost v našem jinak velmi mladém týmu. Určitě bych ho z týmu vyzdvihl spolu s naší obranou, která až na ojedinělosti, nepustila soupeře do vážnějších šancí.

M. Zadražil [-] - L. Halčin [-] , P. Havlas [-] , J. Jančar [-] - O. Mareš [-] , J. Houfek [-] (46. L. Havlas [-] ) , J. Linc [-] (65. L. Kozák [-] ) , J. Dvorský [-] , V. Šlajs [-] - M. Nýdrle [-] , J. Jehlička [-] (74. M. Knespl [-] ) -

SK Kunratice u Cvikova
P. Ježek [-] - J. Til [-] , R. Bobelák [-] , T. Zet [-] , P. Haman [-] - I. Fanta [-] , J. Fanta [-] , R. Jackl [-] , S. Klodner [-] - L. Grežďo [-] , D. Jackl [-]

ŽK: 35. J. Houfek , 82. J. Jančar , 82. M. Knespl .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: German st. Robert - MATELA Jiří (N), DOLEŽAL Rostislav (N).