11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Brniště se domácí výhrou posunulo na třetí místo v tabulce

0

Brniště se utkalo s Lokotkou, která se propadává čím, dál, tím více dolů v tabulce. Domácí tedy byli favorité, a vyhráli dle očekávání, ale nutno přiznat, že je zase podržel domácí brankář Svoboda...

Vyrovnaná půle na branky

V první půli byli ze začátku lepší domácí, kterým se povedlo dát úvodní branku v utkání. Postaral se o ní ve 22. minutě Martin Větrovský, který ovšem vsítil branku z údajného ofsajdu. Jenže hosté se nezalekli a hned se snažili o vyrovnání, které nakonec přišlo až z brejku. Po centru se k míči dostal Hochman, který dokázal vsítit vyrovnávací branku zápasu. A to o dotyčného nebylo vše. Za čtyři minuty dokázal svůj celek poslat dokonce i do vedení, a to domácí skutečně nechápali. Branka to byla blesková. Poté byla hra velice vyrovnaná na obě strany, hrálo se spíše ve středu pole. Jenže ještě do šatny se opět Větrovský postaral o poločasové vyrovnání, když ve 40. minutě trefil branku na závěrečných 2:2.

Brniště se s výsledkem popralo lépe

Ve druhé půli se domácí hned zkraje blýskli brankou na 3:2, o kterou se postaral Kopecký ze standardky. Poté měli šance zase hosté, ale brankář domácích stál přesně tam, kde stát měl a nic za svá záda už nepustil. I Brniště si poté začalo tvořit dost šancí na to, aby přidalo další branky v utkání, ale nakonec přišla už jen jedna poslední. Ve 47. minutě zařídil krásnou střelou konečné skóre znovu Michal Kopecký a díky jeho brankám Brniště nakonec vítězí v poměru 4:2 a dostává se tak do top trojky v tabulce.

FK Brniště
Milan Trégr (hráč Brniště): Tak, očekávali jsme, že budeme mít tři body. Áčko hráli snad ve stejnou dobu, takže jsme rádi, že tu neměli posily z vyšší ligy, to bychom to asi měli mnohem těžší. Fakt je, že ani béčko nehrálo špatně, naopak. Vypíchl bych dnes Petra Svobodu, Gutkaise a Martina Větrovského, zahráli od nás asi nejlépe.

FK Brniště
P. Svoboda [-] - P. Luft [-] , D. Luft [-] - M. Havelka [-] (46. J. Kvasnička [-] ) - P. Kopecký [-] , J. Zelenka [-] , P. Luft [-] (80. M. Trégr [-] ) , P. Gutkais [-] , M. Kopecký [-] (84. A. Kožmín [-] ) , M. Kuchař [-] , M. Větrovský [-]

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
V. Horáček [-] - M. Koštial [-] , J. Hochman [-] , V. Volejník [-] , P. Jasanský [-] , P. Černý [-] , J. Zahrádka [-] , Z. Rajšner [-] , D. Ryl [-] (70. V. Novotný [-] ) , K. Blahout [-] , R. Vnuk [-]

ŽK: 52. D. Luft .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Řezáč Josef - NESVAČIL František (N), PISKOR Tomáš (N).