10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Bláznivé utkání dopadlo dobře pro domácí

0

Áčko nevyhrálo a tak by mělo vyhrát alespoň béčko, což se dnes naplnilo. Na Lokotku zavítaly Zahrádky a určitě šlo o derby! Nakonec utkání ovládlo domácí muýstvo, protože dokázalo vstřelit o jednu branku navíc...

2:1 pro domácí

Hra začala hodně vyrovnaně a dnes jsme měli možnost shlédnout skutečně krásný zápas a to nahoru a dolů. Ve 28. minutě se jako první trefil Wurdák Franta a poslal hosty do vedení. Poté, ve 36. minutě se o srovnání postaral Dušan Tomášek. Jenže to nebylo vše. Domácí utkání otočili hned za dvě minuty, když využili laufu a poslali tam dalšího fíka. O ten se postaral Patrik Černý a poslal domácí do vedení, které vesměs i bylo zasloužené. Poločas tak skončil za výsledku 2:1 pro domácí Lokotku béčko.

Další sada branek

Hosté přijeli bez Moravce a tak byla jedna hrozba eliminována, ta druhá částečně také, protože se prosadila jen jednou. Řeč je o Davidu Chládkovi, který se prosadil v 50. minutě a zase se skóre srovnávalo. Jenže ne na dlouho. V 55. minutě to byl pro změnu Lopušák Jan, kdo posílal domácí do vedení. Jenže v 68. minutě se hosté zase zasloužili o vyrovnání, tentokrát to měl na svědomí Tomáš Pospíšil. Dále poslal domácí do dalšího vedení Tomášek Dušan a zaznamenává tak druhou branku v zápase. To bylo v 71. minutě. Na 5:3 dával Studenovský Jan a poté už jen Klíč Jakub snižoval na konečných 5:4.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Marin Pelc (trenér Lokotky): Dnes to bylo vyrovnané, ale nakonec jsme dokázali zvítězit. I já jsem si dnes zahrál poločas. Očekávali jsme, že vyhrajeme, takže jsme si to dnes potvrdili. Na závěr bych vypíchl jen Dušana Tomáška, který za nás dnes zahrál nejlépe a navíc dal dvě branky.

J. Podešva [-] - M. Denk [-] (66. P. Poláček [-] ) , P. Černý [-] , J. Zahrádka [-] , D. Tomášek [-] , Z. Rajšner [-] , J. Šindelář [-] (46. A. Kudláček [-] ) , M. Pelc [-] (50. J. Lupšák [-] ) , K. Blahout [-] , V. Horáček [-] (82. J. Studenovský [-] ) , R. Vnuk [-]