9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Oldřichov doma bere plný počet

0

Oldřichov měl za poslední zápasy poněkud herní krizi, a tak si chtěl chuť spravit na dnešním soupeři z Oken. Ti sice nehrají špatný fotbal, ale brankově se jim zrovna moc nedaří a výsledkově už vůbec ne...

Oldřichov ve vedení

Oldřichov začal mnohem lépe, než hosté. Ti se totiž nedokázali prosadit a tak první branku zaznamenali domácí. V 15. minutě se k odraženému míči z rohového kopu dostal Satranský Martin a střelou asi z pětadvaceti metrů zavěsil do branky. Fakt je, že branku trefil hodně dobře. Jakub Šrédl zaznamenal následně další branku Oldřichova ve 41. minutě, když krásně přehodil brankáře po tom co vybojoval míč, a poslal domácí do vedení 2:0. Hosté bez odpovědi, a poločas ubíhal. Nakonec se domácí radují z vedení 2:0 do šatny. Poločas tak vyzněl zasouženě pro domácí mužstvo.

Okna nezačala špatně

Okna se chopila svého momentu překvapení a začali domácí tlačit, co to šlo. Byla z toho branka, která měla za následek snížení stavu utkání. V 52. minutě se prosadil hlavou Čeněk Horecký, když si krásně naběhl do pokutového území a zužitkoval tak dobře kopnutý roh hostů. Jenžě osm minut poté se trefil Věchet. Nemlein vybojoval balón, který podržel a následně poslal dále na Věcheta, který se již nemýlil a využil Nemleinovu krásnou nahrávku před bránu. To byl moment, od které se hosté nemohli odrazit a proto víceméně zápas dohráli za výsledku 3:1 pro domácí Oldřichov, který tak znovu nabírá sebevědomí.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (vedoucí Oldřichova): Já jsem čekal, že bychom je mohli porazit. Na jaře vloni jsme je porazili taky, ale podotknu, že dnes hráli daleko lépe. Za nás bych dnes vypíchl Mého mladého, hrál dobře. Poté ještě zmíním posilu Lebrušku ze Skalice, hrál též dobře a dokázal naší hru dost oživit.

O. Vitouš [-] - P. Sedláček [-] , J. Tyrš [-] , P. Neumajer [-] (73. Z. Veselý [-] ) , M. Satranský [-] - F. Jonáš [-] , M. Lebruška [-] , H. Meduna [-] (56. J. Havran [-] ) - P. Věchet [-] (78. P. Solík [-] ) , P. Nemlein [-] (90. P. Mazanec [-] ) - J. Šrédl [-]