8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Polevsko si doma smlslo na Kunraticích

15. J. Marušák , 28. J. Marušák , 38. M. Malič , 42. J. Marušák (p.) , 44. D. Kašpar - 80. J. Til
0

Domácí byli favorité! Na své půdě většinou umí a hosté již nejsou tak suverénní jako na začátku ligy, takže se dalo čekat, že nějaké ty body poztrácí i zde na Polevsko. Prognózy se staly realitou a domácí hosty vyprovodili pěti góly...

Hotovo za poločas

Kunratice zažily hororovou první půli. Aby ne, když jim domácí celek nasázel hned pět branek do šatny. Nazdar! Už v 15. minutě se prosadil Jiří Marušák, který tak započal gólový ohňostroj. Ve 28. minutě se prosadil znovu Marušák, a to už Kunratice nestíhaly. Za deset minut přišla branka číslo tři, když se o ní zasloužil Malič a znovu oddálil hosty od všech myšlenek na body. Ve 42. minutě se Marušák opět trefil, tentokrát ze značky pokutového kopu. Tou dobou už měl na kontě hattrick. A v předposlední minutě se do tabulky střelců zapsal Kašpar Daniel. Poločas 5:0.

Domácí si vše pohlídali

Těžko říci, co vypíchnout ve druhé půli. Faktem je, že domácí se ve druhém poločase dost šetřili, protože je čeká daší náročný zápas a tak se druhá půle víceméně jen dohrávala. Hosté na tom byli obdobně a věděli, že nasázet pět branek Polevsku je hodně těžký úkol. Domácí pokračovali ve své kombinační hře, ze které v první půli vykřeslali snad všechny branky, mimo některých standardních situací. Příhrávání si po zemi domácím svědčí, ale tentokrát už to nedoťukali až do kasy. Kunratice se ubránily dalšímu náporu, ale i tak odjíždějí z Polevska s výpraskem v poměru 5:0. Hosté mají nad čím přemýšlet, protože si skvělý start do soutěže kazí nevyrovnanými výkony.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Věděli jsme, že se nám moc nedaří. Konečně se nám ale začali vracet někteří marodi do sestavy, takže to hned na hřišti bylo znát. Kunratice nás dnes nepřekvapily a my je udolali naší kombinační hrou po zemi. Musím vypíchnout Jiřího Suňka, Marušáka a Štikara. Byli dnes od nás nejlepšími hráči.

FC Polevsko
J. Stýblo [-] - V. Veťka [-] , M. Kubín [-] , D. Nečas [-] , J. Suněk [-] , M. Malič [-] , J. Marušák [-] , D. Kašpar [-] , O. Macura [-] , M. Štikar [-] (69. M. Efler [-] ) , D. Kubát [-]

SK Kunratice u Cvikova
F. Trč [-] - J. Til [-] , R. Bobelák [-] , T. Bobelák [-] , P. Haman [-] - P. Ježek [-] , I. Fanta [-] , S. Klodner [-] - T. Zet [-] , D. Jackl [-] , L. Grežďo [-]

ŽK: 72. D. Kubát .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Janovský Michal - PEKAŘ Jiří (N), DOLEŽAL Rostislav (N).