8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Okna senzačně berou plný počet

0

Valtinov a Okna. Týmy, které potřebují body jako sůl, protože nemají zrovna optimální formu a tak se ocitají ve spodní části tabulky. Valtinov měl přeci jen k výhře blíže, ale nakonec to byli domácí, kdo dali jedinou branku v utkání...

Nepříliš záživný fotbal

V první půli to byla vyloženě nuda. Hrál se, se vší úctou k těm, co na hřišti makali, vyloženě nepěkný fotbal a hra se přelévala vzduchem od jednoho nákopu ke druhému. Nemůžeme se divit, že koření fotbalu nepřicházelo a nepřicházelo. Za zmínku stojí snad jen fakt, že se hrál převapivě vyrovnaný poločas. Oba celky se tedy stěhovaly do kabiny za téhož stavu 0:0. Body si ale celky dělit nechtěli a proto musela ve druhé půli přjít radikální změna. Ta se ale týkala jen domácích. Hosté opět bez proměňování šancí.

Okna to urvaly

Domácí měli problém. Byť chtěli na domácí půdě získat body, bylo to družstvo z Valtinova, které si získalo převahu a znepříjemňovalo život obráncům domácích. Ti ale odolali a z brejku dali branku na 1:0. Postaral se o to Lukáš Vácha, ne ten ze Sparty, který utekl v 55. minutě a využil tak rychlý protiútok domácích. Byla to právě ona jediná branka v utkání, jaká škoda. Poté už Valtinov tuplem nebyl schopný zakončit přesně, natož si pořádně nahrát v útoku. Okna tak berou důležitou výhru 1:0 a již nejsou na samém chvostu tabulky.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): No chtěli jsme vyhrát, to je jasné. Byli poslední a díky nám již nejsou. Je to škoda, protože jsme je tlačili, ale nejsme schopni se dostat do pořádné šance, a už vůbec to zopakovat. Dneska bychom mohli vypíchnout jen Bezděkovského a Lukáše Ptáčka.

TJ Okna
J. Halgaš [-] - Č. Horecký [-] , P. Mádl [-] , P. Halgaš [-] (61. L. Novotný [-] ) , J. Knödl [-] , J. Hupka [-] , M. Zlatník [-] , M. Handl [-] - M. Henc [-] - V. Mojžíš [-] (60. O. Handl [-] ) , L. Vácha [-] -

J. Vimer [-] - V. Koška [-] , M. Bezděkovský [-] , L. Ptáček [-] , M. Pýcha [-] , Z. Ptáček [-] (82. J. Molhanec [-] ) , M. Šimon [-] (85. J. Šuma [-] ) , J. Kristek [-] , M. Nešvera [-] , J. Zelený [-] , J. Pýcha [-]

ŽK: 59. P. Halgaš , 75. Č. Horecký , 83. J. Halgaš - 66. J. Kristek , 72. J. Zelený .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Jankech Pavel - KUBÁLEK Roman (N), ŠTEMBERA Jaroslav (N).