8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Lindava si pořádně zastřílela

0

Domácí Lokotka je na tom o něco hůře, než hosté z Lindavy, co se tabulkového umístění týče. Očekával se poměrně vyrovnaný zápas, který ale vyrovnaně rozhodně nedopadl. Hosté dnes byli pořádně při chuti...

1:6, nazdar

Hosté do utkání vlétli jako uragán a Lokotka začala cítit převahu hostů již od samého začátku, kdy se hned v 5. minutě prosadil Vilda Šlajs. Na hranici velkého vápna se zorientoval nejlépe, když si posunul míč na střelu, kterou vyslal na vzdálenější tyč, kam se brankář dostat nemohl. Hned za čtyři minuty střílel ostrými Houfek, který využil zaváhání domácího brankáře a po vysokém nákopu jej dokázal přeskočit a hlavou zvýšil na rozdíl dvou branek. To ale nebylo vše. Za minutu přišla další branka a to když brankář domácích při odkopu trefil dobíhajícího Jakuba Kohouta, který nevypustil zdánlivě ztracený míč a zaznamenal tak svou čtvrtou branku v sezóně. V 16. minutě přišla branka číslo čtyři. Šlajs nahrával Dvorksému a ten si poradil se zakončením. Za domácí se alespoň čestně trefil Hřebřina v 18. minutě. Poté Dvorský dal branku i na 1:5 ve 33. minutě, když se po přihrávce Ondry Mareše ocitl sám před brankářem a zvýšil tak v tu chvíli na 1:5. A opět pouze minutu po této brance se prosadil také podruhé v zápase Vilém Šlajs, který zužitkoval přihrávku Pepy Houfka a stanovil tak poločasový výsledek na 1:6.

Lindava si pohlídala skkóre

Domácí se zápasem moc neudělali, protože hřiště dnes patřilo hostům. Domácí se i přes to povedlo po brejku snížit na 2:6 zásluhou Patrika Černého. V 75. minutě si však dokázal, v malém vápně soupeře, najít ideální pozici Jirka Matela a rozdíl byl znovu o pět branek. Skóre na 2:8 stanovil dvě minuty před koncem utkání z trestného kopu znovu Vilém Šlajs, který tak završil hattrick a zaokrouhlil počet vstřelených golů v této sezóně na deset. Utkání tak vyznělo pro hosty v konečném výsledku 2:8.

TJ Dynamo Lindava
Tým Lindavy: V tomto zápase jsme odehráli jednoznačně nejlepší zápas v dosavadní sezóně alespoň co se produktivity týče. Především první poločas jsme domácí dokázali porazit o mnoho branek.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
T. Piskor [-] - P. Černý [-] - R. Lupoměský [-] , T. Markovský [-] , M. Koštial [-] , V. Horáček [-] , J. Zahrádka [-] , R. Vnuk [-] , T. Hřebřina [-] , V. Volejník [-] , J. Šindelář [-]

M. Zadražil [-] - L. Halčin [-] , P. Havlas [-] , J. Svoboda [-] , J. Jančar [-] - M. Knespl [-] , J. Dvorský [-] , V. Šlajs [-] , O. Mareš [-] , J. Houfek [-] (46. J. Matela [-] ) - J. Kohout [-]

ŽK: 85. K. Blahout .
Počet diváků: 15. Rozhodčí: Táborský Josef - KLIMENT Dan (N), HORÁČEK Miroslav (N).