7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Libchava nestačila na Zahrádky

0

Zahrádky mají formu jako hrom, přdevším v útočné lini hráčů, kteří střílí jednu branku za druhou. Zahrádky dnes čelily soupeři, který se zatím ještě v souteži hledá, ale má na to se najít. Dnes jsme měli možnost shlédnout 9 branek! ...

Domácí s dvěma góly

Domácí se museli zrhuba čvtrt hodiny obejít bez jedenáctého hráče, ale i tak dokázali proměňit šanci, která vedla k první brance. Zásluhy patří Davidu Chládkovi, který se dokázal prosadit v 11. minutě. Zahrádky poté převzaly otěže zápasu a začal hosty trápit útokem za útokem. V 32. minutě z toho padla branka na 2:0. O tu se zasloužil David Novotný a hosté už byli do konce půli bez odpovědi. Konečný stav byl v poločase 2:0 pro domácí tým.

Hosté se zvedli, ale nedokázali zvrátit zápas

Ve druhém poločase se hosté zvedli a ve své hře se oproti minulé půli dost zlepšili. Jenže zlepšení jejich hry vedlo paradoxně k vícero brankám domácích, kteří se potřetí trefili v 55. minutě a tato branka patřila střelci Moravcovi, který se další blýskl v minutě 59. Stav 4:0 už byl hrozivý, ale to ještě nebylo vše, ovšem ani ze strany hostů. Jenže ještě v 62. minutě se zaznamenal i Jelínek a o to více byli hosté na kolenou, když se za tři minuty trefil i podruhé David Chládek. Ze začátku utkání si branky způsobovali spíše sami Libchavští, ale na konci už se prosazovali po samostatných utocích hráči domácích. V 73. minutě vstřelil alespoň čestný gól Petr Heinrich. Hned poté, v 75. minutě, přidal branku i Zbyněk Habel a konečná tečka přišla z kopaček Romana Tichého. Zápas se poté dohrál bez dalších branek s konečným skórem 7:2 pro Zahrádky.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (vedoucí Libchavy): Zahrádky nás dnes přestřílely i přehrály. My jsme ale byli ve druhé půli stále lepší a lepší a je jen škoda, že jsme nedali více branek. Dnes ale byli na koni oni a po většinu zápasu drželi utkání na svých kopačkách. Dnes musím vypíchnout, i přes sedm obdržených branek, brankáře Podroužka, který i tak předvedl dobrý výkon.