7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Lindava potvrdila svou půdu

60. V. Šlajs , 70. J. Kohout , 81. O. Mareš - 38. M. Heindörfer (p.)
0

Souboj týmů z opačných konců v tabulce. Domácí dnes měli na dosah tři body a ty se jim podařilo získat. Hosté z Novin neprožívají ideální začátek a zlepšení dnes na půdě Lindavy zkrátka nepřišlo...

Hosté nečekaně ve vedení

Trávník byl kropen neustálým deštěm a hráčům to šlo dost rychle od nohy. Byli to domácí, kteří měli větší územní převahu a tlačili se na Noviny. Branky stále nepřicházely z obou stran a zápas plnyul a plnyul, ale až ve 38. minutě padla branka. Pískal se pokutový kop, po nerozumnění v obraně domácí Lindavy, a ten dokázal proměnit Martin Heindörfer a hosté byli na koni, protože těsně před poločasem vedli na půdě domácích. Nic dalšího nám zbytek poločasu nenabídl a hráči už jen odešli do kabin za skóre 0:1.

Lindava otočila zápas

V poločase si domácí ledacos řekli, protože do druhé půle vkročili jako vyměnění. Domácí tým hosty talčil i nadále a z toho se zrodil další pokutový kop, o který se v 60. minutě postaral Vilém Šlajs, který dokázal vyrovnat stav utkání. To ale rozhodně nebylo vše, protože zanedlouho se nemýlil ani Jakub Kohout, který se prosadil hlavičkou po rohovém kopu. Blížil se konec a Noviny se neuchýlily k vyhrocenému závěru, aktivitou totitž oplývali domácí. Ti se definitivně uklidnili v 81. minutě, kdy se do statistik zaznamenal i Ondra Mareš, a to střelou zpoza šestnáctky. Lindava tak obrátila utkání ve svůj prospěch výsledkem 3:1.

TJ Dynamo Lindava
Tým Lindavy: Dnes to byla za deštivého počasí, navíc jsme si dlouho zvykali na rychlý povrch. Získali jsme velmi důležité body do tabulky. Toto vítězství opět zajistil náš týmový výkon, a a pokud bychom dnes měli někoho vyzdvihnout, tak oba krajní beky Pepu Jančara a Lukáše Halčina.

L. Tichý [-] (46. M. Zadražil [-] ) - J. Jančar [-] , J. Svoboda [-] , P. Havlas [-] , L. Halčin [-] - V. Šlajs [-] , J. Dvorský [-] , O. Mareš [-] , J. Houfek [-] - M. Nýdrle [-] , J. Kohout [-]