6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Oldřichov to doma nezvládl

0

Liga se nám odehrává i uprostřed týdne, což je pro mnohé kluby značným znepříjemněním. Lépe připravení tentokrát byli hosté, kteří Oldřichov dokázali vyloupit. Domácí jim to ovšem značně usnadnili...

1:3 pro hosty

Kluci z domácího celku měli v úvodu zápasu míč na svých stranách a obecně nezačali vůbec špatně. Jenže i tak dokázali prohrát půli a to vysoko o tři branky. Všechny branky navíc padli od lajny a po jejich chybách. V 8. minutě se jako první uvedl brankou Jan Kvasnička a poslal Bniště do vedení. Využil centr ze strany a neměl problém se zakončením. Poté přišla branka z kopaček Pavla Lufta, která vypadala de facto identicky jako branka první. Centr od lajny, který se dostal k jmenovanému a ve 21. minutě byl na světě další gól. Poté sice snížil ve 25. minutě Franta Jonáš, ale moc to domácím nepomohlo. Pavel Luft totiž dával na 1:3, když opět zužitkoval centr ze strany hřiště a nikým nepokrytý opět skóroval do sítě domácích. Poločas za stavu 1:3.

Oldřichov hosty nedohnal

Domácí čekali vítězství a tak se do druhé půlě naskočilo s tím, že se hra změní, hlavně na jejich straně. To hosté byli celkem v poklidu, ale vyloženě se dopředu nehrnuli. I tak dali na 1:4, když se o další branku postaral Michal Kopecký, tradiční opora hostů. O minutu později domácí dokázali stav snížit, to se prosadil jejich lídr Satranský Martin. Jenže Brniště dostalo svou další šanci a nutno říci, že dneska byli maximálně efektivní. Co mohli dát, to dali. Platí to i o jejich poslední brance, kterou měl na svědomí Pavel Stand v 68. minutě. Jen kosmetickou úpravu provedl v 75. minutě Vitouš Martin, když se naposledy trefil za domácí. Ti už v tu dobu hráli pět minut bez jednoho vyloučeného, ale i tak se domácí nemohli prosadit, byť po většinu zápasu byly na míči lepší. Konečný stav byl ve výsledku 3:5.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (vedoucí Oldřichova): Nechápu, co se dnes na hřišti dělo. Byli jsme lepší, ale díky našim chybám jsme utkání ztratili. Gólmana nemůžeme vinit, protože nemohl ani za jeden gól. Dneska nevypíchnu nejlepšího hráče, ale naopak nejhoršího. Vlastně bych mohl vypíchnout rovnou celý tým, protože dnes jsme si to prohráli vážně sami. Nevím, prostě dnes to bylo z naší strany mrtvé utkání. Zase jsme hráli až v posledních minutách, škoda. Musíme se do příště zvednout.

O. Vitouš [-] - M. Semerád [-] (57. T. Pícha [-] ) , P. Nemlein [-] (46. P. Věchet [-] ) , H. Meduna [-] , M. Vitouš [-] , J. Šrédl [-] , J. Tyrš [-] (75. J. Havran [-] ) , P. Neumajer [-] , M. Satranský [-] , P. Sedláček [-] , F. Jonáš [-]