1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Polevsko nakonec nemělo s Okny problém

0

Polevsko hrálo poslední utkání doma a tak se počítalo jedině s výhrou, navíc proti Oknům, která se poněkud trápí. Čekalo nás hodně branek, bohužel pro hosty, výhradně do jejich sítě...

Polevsko dalo vedoucí branku

První půle nezačala v bůhvíjakém tempu, což bylo znát i díky trávníku, který nebyl v ideálním stavu. I tak se ale nehrál vůbec špatný fotbal. Okna se soupeře nezalekla a určitě nebyla v prvním poločase horším týmem, dost se totiž domácím vyrovnala a ti to určitě neměli jednoduché. Domácí totiž obvykle zdobí kombinační hra, která ale v první části utkání nenabyla své nebezpečnosti. Ve 27. minutě využil šance David Kubát a posílal domácí do vedení. Okna ale vcelku zahrála na Polevsku vyrovnanou půli. Stav 1:0.

Polevsko začalo nadělovat

Domácí v této půli dobře vystřídali, v kabině si ledacos řekli a nastoupili do poslední fáze jako vyměnění. Směrem dozadu byli v pohodě, protože když šlo do tuhého, podržel brankář Stýblo. Začalo se jim dařit ve většině aspektech hry a soupeř začal pociťovat jejich tlak. V 54. minutě skóroval Malič Marek a pět minut po něm také Daniel Kašpar a domácí již byli tam, kde být chtěli. Bez problému přidali ještě další dvě branky, když se v 75. minutě trefil Jirka Marušák a v 85. to byl zase, no kdo jiný, než opora Jiří Suněk. Utkání dopadlo pro domácí v poměru 5:0.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Dnes jsme odehráli nakonec dobré utkání, kde jsme získali tři body, které jsme rozhodně získat chtěli. Soupeř hrál v první půli vyrovnaně, ale tu druhou jsme ovládli my. Vítězství bereme jednoznačně zaslouženě. Vypíchl byl brankáře, který nás dost podržel a také střídající hráče Lacinu a Eflera.