13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

Dubice dokázala vykrást Polici

6. T. Benda (p.) - 22. A. Gorol , 65. P. Podrazil , 68. A. Gorol , 89. A. Gorol (p.)
0

Police se dnes nedokázala sejít a hosté toho řádně využili. Přes těžký terén jsme shlédli relativně dost branek, což je jedině dobře. Dubice se výhrou posouvá na páté místo v ligové tabulce...

Penalta pro domácí, hosté ale srovnali

Na trávníku, který byl na hranici regulérnosti, se dnes potkaly celky s opačnými problémy. Zatímco hosté pohodlně stoupají vzhůru, vzhledem k jejich momentální formě, domácí se ocitají na kraji tabulky. Domácí navíc nastoupili v devíti lidech a to už hosté věděli, že nevyhrát dnes by se rovnalo selhání. Celý zápas se od daných podmínek i vyvýjel. I přes to ale domácí dokázali vsítit branku jako první, když se z penalty prosadil v 6. minutě Benda, kapitán domácích. Využili tak brejku, když je hosté tlačili na vápně. Ve 22. minutě se prosadil Gorol a stav tak vyrovnal. To zřejmě domácí nalomilo a v zápase působili už víceméně odevzdaně. Poločas tedy 1:1.

Hosté již neměli problém

Domácí de facto odpadli a pustili hosty ke svému, snad až přehnanému, profesorskému výkonu. I tak ale padaly branky. V 65. minutě přišel z leva centr, který brankář vyrazil a Podrazil dorážel do sítě. Dubice nadále bombardovala domácí a přicházeli i další branky. V 68. minutě připravil Škach příležitost pro Gorola a ten do prázdné brány neměl problém zakončit. Poté se ještě v 90. minutě kopala penalta a Gorol hattrickem kompletoval na závěrečných 1:4.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent Dubice): Soupeř byl dnes v devíti lidech, takže se to nehodnotí lehce. Od nás to bylo docela profesorské, ale nakonec jsme dokázali zápas vyhrát. Nemám ani koho vypíchnout, dnes to zkrátka bylo takové, jaké to bylo. Proti devíti lidem se vypichuje jen těžko.