13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Sosnová dokázala zvítězit i na improvizovaném hřišti

0

Sosnová se nemohla těšit ze svého hřiště, hra se totiž přesunula na umělku do Lípy. Zde se Sosnová střetla se Zákupy a očekával se určitě velmi vyrovnaný boj. Oba celky měly stejný počet bodů a tím spíše bylo dnešní klání důležité...

Sosnová šla do vedení

Sosnová začala lépe na míči a od začátku byla fotbalovějším týmem. Jenže hosté byli první, kdo v utkání vsítil branku. V 7. minutě se po centru prosadil Müller Tomáš a poslal, možná i trochu nečekaně, hosty do vedení. Nakonec to nebyl pro domácí zrovna šťastný gól, vlastně ho zapříčinila chyba obrany, ale jedeme dál. "Domácí" ovšem bleskurychle odpověděli. V 11. minutě se prosadil mladíček Jilemnický Daniel, když šel sám na brankáře, kterého následně dokázal překonat. Poté se ovšem míče chopili znovu domácí a dokázali urvat vedení. V 17. minutě se po centru dokázal prosadit Hamata, který tak využil zmatku před bránou hostů a poslal svůj celek do vedení. Poločas poté dozněl do svého zdárného konce za stavu 2:1.

Hráči domácích vedení udrželi

V druhé půli se určitě mohlo skóre změnit, ale štěstina v zakončení již hráče definitivně opustila. Ti raději intenzivně diskutovali s rozhodčím, protože cítili křivdu v jeho verdiktech, hlavně tedy na straně hostů. Oba týmy si dokázaly vypracovat příležitosti, ze kterých mohl přijít další gól, ale nestalo se tak. Domácí například zahodili velice slibnou standardku. Nakonec se zápas dohrál s mírnou převahou na domácí straně za výsledku z první poloviny hry, tedy 2:1.

Sparta Sosnová
David Volf (hráč Sosnové): Dneska jsme museli hrát na umělce, takže jsme do toho šli s tím, že nás terén nebude limitovat, a proto jsme chtěli určitě vybojovat tři body a to se nám také povedlo. Hráči utkání jsou Slipčenko, který pak ale musel střídat, Sameš Zdeněk a nezapomeňme ani na brankáře.

M. Janovský [-] - P. Bílý [-] , P. Košík [-] , J. Vokoun [-] , Z. Sameš [-] , M. Bango [-] , T. Hamata [-] , M. Fulier [-] , M. Slipčenko [-] , K. Ritschel [-] , D. Jilemnický [-]