12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Dubnice doma ztrácí další cenné body

0

Kravaře už zase začínají nastupovat kompletní a hned je to na hřišti znát. Dnes se domácí nepřipravili dobře a hosté je dokázali překvapit a oloupit o všechny body. Díky tomu se domácím navíc vyrovnali v tabulce...

Fotbal začal na těžkém terénu

Už se vstupem na trávník bylo hráčům zřejmé, že dnes je nečeká nic jednoduchého, naopak. Pažit na začátku nebyl v ideálním stavu a co teprve v průběhu hry. Hráčům to skákalo od nohou, proto málokdy volili možnost kombinační hry a raději míč zkrátka nakopli na útočníky. Domácí jsou sice podobným fotbalem známí, jenže i oni měli dnes problémy s kvalitní rozehrávkou. Nějaké ty šance jsme viděli, ale jen jedna z nich skončila v síti. To, když se do míče opřel Marek Koutný v 10. minutě a přes bránící hráče balón prostřelil přesně do brány. Po zbytek poločasu se družstva střídala na míči, a také si dokázala vypracovat další šance, ale bez efektivity v zakončení. Poločas tedy dozněl za stavu 0:1.

Kravaře body uhlídaly

Domácím už toho moc v zápase nevyšlo, včetně střídání ve druhé půli, které zlom nepřineslo. Kravaře naopak vystřídaly lépe, protože noví hráči na place dokázali kontrolovat stav utkání. Dubnice se snažila ve vytváření šancí, ale smůly se dnes prostě nezbavila. To platí i o hostech, kteří již nepřidali další branku. Zápas tak nakonec skončil za téhož poločasového výsledku 0:1 pro hosty z Kravař.

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
Michal Uhlíř (hráč Kravař): Dneska to nebyl hezká hra. Fotbal se tu moc hrát nedal, z hřiště se stalo totiž oraniště už ze začátku utkání. Místo kombinace, která na hřišti zkrátka nešla, se tak míče spíše nakopávali, prostě nic moc. Za nás bych dnes vypíchl střídajícího Luboše Novotného, který hru ve druhé půli značně oživil, Marka Koutného a dejme i brankáře Řeháka.

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - J. Závodský [-] , R. Tschervenka [-] , R. Suske [-] , T. Procházka [-] , J. Pošva [-] (50. A. Bradáč [-] ) , L. Lukeš [-] (68. J. Paulíček [-] ) , P. Vítek [-] , M. Závodský [-] , M. Svitek [-] , L. Mařica [-]

M. Řehák [-] - P. Šena [-] - M. Koutný [-] (89. M. Suchan [-] ) - - M. Kašák [-] (46. L. Novotný [-] ) , D. Šubrt [-] (75. K. Maršík [-] ) , M. Kaňovský [-] , J. Ledl [-] , M. Končel [-] , J. Palka [-] , T. Gvizd [-] (86. M. Červený [-] ) , A. Kubišta [-]

ŽK: 63. J. Pošva - 33. J. Ledl , 38. D. Šubrt , 40. A. Kubišta .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Jankech Pavel - VOLF Pavel, BÖHME Ladislav.