Bukovany se doma dokázaly vypořádat se Zákupy

0

Čekal nás extrémně vyrovnaný duel a domácí věděli, že když vyhrají, předskočí právě hosty ze Zákup. Ti přijeli relativně připravení, ale určitě ne na střelce Kýčka s Ramíkem, kteří svými góly prakticky rozhodli zápas...

Domácí celek ve vedení

Domácí začali náporem a po několika nevyužitých šancích, to na sebe vzal ve 12.minutě domácí kapitán Ramík a chladnokrevně zakončil svoji šanci a poslal domácí do vedení 1:0. Hosté, po zranění svého kapitána Jersona, přeskupili řady a jejich nejnebezpečnější hráč Matušek začal řádně větrat domácí defenzívu, ale bohužel pro ně měl on i jeho spoluhráči vychýlenou mušku a do půle už se žádné velké šance neudály. Poločas byl tedy 1:0.

Bukovany nedopustily domácí ztrátu

Krátce po změně stran si domácí dali vlastní branku. Po odpískané malé domů a následném centru uklidil míč do vlastní branky stoper Samek v 67. minutě, nikoli Matušek, který je na oficiálním webu is.fotbal.cz uveden jako sřelec této branky. V 60. minutě vypustil domácí trenér Ujka do hry Bukovanského snipera Láďu Kýčka a ten jako střídající žolík v rozmezí dvou minut, konkrétně v minutě 71. a 73., vytrestal hosty svou rychlostí a překvapivě přesným zakončením. Dokonce zápasu už domácí defenzíva Zákupům nic nepovolila a tak Bukovany vítězí v poměru 3:1.

TJ Družba Bukovany
Tomáš Fišer (Bukovany): Domácí dokráčeli k důležitému, vybojovanému a zaslouženému vítězství. Nejlepší hráči na place byli Ladislav Kýček za ty dvě branky a za hosty to byl Matušek.

J. Vorlík [-] - J. Majerech [-] (53. L. Kýček [-] ) , D. Zátka [-] (75. R. Fuljer [-] ) , M. Samek [-] , L. Ramík [-] , Z. Fertig [-] , D. Vetešník [-] , L. Svoboda [-] , M. Stránský [-] (67. K. Šup [-] ) , M. Ramík [-] , V. Hlubuček [-]