8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

Dubice vítězí na penalty

P. Pergl , 42. P. Škach , 65. P. Škach , 75. J. Jeništa (vl.) - 15. J. Němec , 51. M. Vokolek , 72. M. Vokolek , 80. M. Vokolek
0

Dubice se postupně zvedá i v tabulce a to samé platí i o Dubé. Dnešní půda ale patří domácím, kteří měli na penalty větší štěstí a ovládli je. Utkání se fanouškům muselo líbit, protože padlo hned osm branek...

Domácí vedli o branku

Dnes hráče čekal těžký terén, protože pršelo a dost to klouzalo. Někde v 6. minutě dával Pergl Pavel na 1:0 a domácí byli na koni. Jenže po něm se trefil i Jakub Němec v 15. minutě, který po náhodném odrazu vystřelil a skóre bylo zase vyrovnané. Dubice nehrála špatně a do poločasu se jí podařilo urvat vedení na svou stranu. To ale mohlo přijít již mnohem dříve, ale jak Šakch, tak Bárta nedali své tutové šance, když šli sami na brankáře. Nakonec to však Škach napravil, když vsítil vedoucí branku a to ve 42. minutě. Využil tak jeden z dalších brejků a tentokrát již zavěsil přesně křižnou střelou. Stav do poločasu byl 2:1.

Hosté vyrovnali utkání

Hostující celek se vzepřel a dokázal v 51. minutě vyrovnat utkání, zase. Zásluhy patří střelci Vokolkovi. Poté měli ještě další dvě velké šance, ale ty se již nesetkali s úspěchem v zakončení. Naopak se míče opět chopil Škach a poslal domácí do vedení 3:2, a to nádhernou střelou. Hned za pár minut ale vyrovnal znovu Miroslav Vokolek a zase bylo vše nerozhodné. Poté se kopal ze strany domácích přímák, po jehož odkopu k bráně se hostující stopeři nedohodli a dali si vlastního. Zásluhy byly přisány Jeništovi. Obdobná situace byla i poté na domácí straně, kde byla branka stejně nakonec připsána Vokolkovi, který se tak mohl radovat z hattricku v 80. minutě a zachránil alespoň remízu. Nakonec, po nerozhodném stavu, se muselo jít do penalt, které domácí ovládli v poměru 4:1. Berou tedy celkovou výhru 5:4.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent Dubice): Chtěli jsme potvrdit ten Svor z minulého týdne, a to se nakonec podařilo, ovšem až na penalty. Terén byl promáčený, ve tři nám začalo pršet, takže dneska to měli hráči o to těžší. Dneska bych určitě vypíchl Škacha a Hájka. To bude asi tak všechno.

J. Hruška [-] - P. Székely [-] , P. Pergl [-] , T. Třešňák [-] (46. I. Kovachki [-] ) , R. Patka [-] (73. L. Cina [-] ) , L. Šincl [-] , J. Dutka [-] - T. Hájek [-] , P. Podrazil [-] - T. Bárta [-] (67. R. Patka [-] ) , P. Škach [-] -