7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Dubice vyhrála i v improvizované sestavě

0

Domácí byli favorité, vzhledem k tomu, v jaké sestavě přijeli hosté. Oni mlaďoši dnes nemohli, a tak se postů chytili opět veteráni typu Grobarčík, Patka, Podrazil a počítat bychom měli i Hrušku. Pánové holt stále umí...

Na branky vyrovnaná půle

Absence několika hráčů základní sestavy na straně hostů nutila trenéra Pětiokého nasadit starou gardu. Ta se nakonec osvědčila, protože to byli zkušenosti, které hýbali s utkáním. A taky trocha toho štěstíčka. Domácí tým Dubici přehrával a znát to bylo víceméně po většinu půle. Jenže už v 5. minutě domácí prohrávali, když si přímák postavil Jakub Dutka a skóroval. Domácí to trochu nakleplo a věděli, že musí co ejdříve srovnat stav zápasu. To přišlo ve 33. minutě zásluhou Kotena Davida. Faktem ale je, že to byla vesměs jediná pořádná šance domácích, ti totiž pravideně troskotali na obraně Dubice. Poločas byl tedy 1:1.

Rozhodli nakonec hosté

Hosté si v šatně ani nic neřekli, sotva totiž dýchali! I tak ale na začátku půle mohli dát klidně i tři branky, ale nestalo se tak. Na druhé straně, domácí celek je dobrý dopředu, ale o to horší v obraně, kde nakonec byla skulinka pro poslední branku v utkání. V 65. minutě rozhodl o zápase kapitán hostů Petr Podrazil, který využil brejk a poslal hosty do vedení. Poté přišla na řadu taktika, protože obrana Dubice fungovala a tak se spoléhalo, že se vedení ubrání. Tak se i stalo a hosté berou vydřenou výhru 1:2, kterou budou ještě nějaký čas cítit v kostech.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent Dubice): Dnes musela nastoupit stará garda a nakonec se díky ní vyhrálo, to je přeci jasné :-) Ale ne, když jsem viděl v jaké sestavě jedeme do Svoru, tak jsem moc nepočítai, že tu urveme nějaký bod, ale nakonec máme všechny, takže nádhera. Vypíchnu určitě celý tým, konkrétně třeba Škacha, Gorola a Patku, jak mladšího, tak staršího. Dnes makali skutečně všichni.