Kravaře doma ruply s Dubou

0

Kravaře jsou oslabené a dnes to bylo v utkání dost cítit. Navíc si domácí mohli za branky vesměs sami, protože hosté dokázali využít jejich individuální chyby v obraně. Utkání tak dopadlo lépe pro hosty...

Poločas de facto rozhodl

Poločas byl velice zajímavý, protože ten, kdo se prezentoval pohlednou hrou, byli hráči domácího výběru. Jenže jim neustále chyběl gól, který by je poslal do zaslouženého vedení. Navíc přišli i hrubky v obraně a dvě z nich dokonce vyústily v branky. Nejdříve chyboval obránce, který se předvedl špatnou rozehrávkou a daroval tak branku na kopačky Miroslava Demetera, který ve 13. minutě poslal hosty do vedení. Ona chyba číslo dvě přišla z kopaček brankáře. Ten totiž ve 28. minutě špatně vykopl a opět věnoval další branku soupeři, tentokrát Vokolkovi, který upravoval na 0:2. To bylo z první půlě vše a domácí měli nad čím přemýšlet. Stav tedy 0:2.

Nic neřešící půle

Kravaře nic nezabalily, ale absence hráčů byla znát. Byť se domácí celek snažil hrát fotbal, byli to hlavně hosté, kdo stříleli branky, ale to platilo pouze o první půli. V té druhé jsme se museli obejít bez branek, protože střelci byli v tomto poločase jaloví. Zápas tak nakonec skončil poněkud překvapivě výhrou hostů z Dubé. Bohužel, Kravaře teď mají problémy s několika absencemi klíčových hráčů a bez nich to dost možná nepůjde tak dobře, jako na začátku sezony. Konečný stav byl jako v první půli 0:2.

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
Radek Zikmund (trenér domácích): My jsme chtěli určitě vyhrát, ale dnes se nám to nepovedlo. Chybělo nám několik hráčů základní sestavy a proto jsme dnes s hosty prohráli. Mohl bych tak akorát vypíchnout Palku, Šenu a Kaňovského. Vlastně i Kašáka, všichni čtyři dnes odehráli utkání na pohodu, Odmakali to od začátku až do konce.

M. Řehák [-] - J. Palka [-] , M. Červený [-] , P. Šena [-] - K. Maršík [-] , M. Koutný [-] - D. Šubrt [-] - M. Končel [-] , M. Kaňovský [-] , M. Kašák [-] , A. Kubišta [-]