6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

Dubice se začíná zvedat

7. P. Székely , 47. T. Hájek , 62. J. Dutka (p.) , 72. P. Pergl - 12. P. Šena
0

Dubice neprožila zrovna idylický start v novém ročníku, a na rozdíl od Kravař byla dlouho na samém chovstu v tabulce. Teď už to ale neplatí a domácí začínají sbírat důležité body, i proti soupeřům, jako jsou Kravaře...

1:1, ještě stále vyrovnáno

Dneska si domácí chtěli udělat radost a proti týmu z Kravař začali aktivně. Věděli, že hosté jsou velmi dobří v útoku, ale o to slabší v obraně. V 7. minutě se dokázal prosadit Székely Pavel, který využil dobré kombinační akce a skóroval. Dubice se i nadále tlačila, ale nakonec si do branky dotlačila prakticky vlastence, byť byla branka připsána Pavlu Šenovi ve 12. minutě. Dubice se poté stále tlačila na bránu hostů, ale branka už do konce poločasu nepřišla. Hráči tak odešli do kabin stavu 1:1.

Dubice zápas rozhodla

Hned zkraje druhé půle ve 47. minutě se míče chopil Hájek a krásnou střelou z dálky poslal míč za záda brankáře Řeháka, který na míč nedosáhl a inkasoval. Vedení domácích 2:1. Poté přišla penalta a o tu se postaral Dutka Jakub a hosté už byli nalomení. Nakonec se ještě brankou blýskl Pavel Perg v 72. minutě, a završil tak brankový účet týmů. Hosté vlastně ve druhé půli domácí neohrožovali a jen čekali na svojí šanci z brejku, ta ale přišla málokdy. Nakonec tedy domácí vítězí v poměru 4:1.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent Dubice): Sešli jsme se a chtěli jsme udělat body. Povedlo se nám to, protože soupeř nebyl v obraně dost dobrý, jako v útoku. Po většinu zápasu jsme je tlačili a tak jsme vyhráli zaslouženě. Podrazil a Škach dnes od nás zahráli velmi dobře, takže asi ty bych vypíchl.

T. Pětioký [-] - J. Dutka [-] , R. Patka [-] , T. Třešňák [-] , P. Pergl [-] , P. Székely [-] - T. Hájek [-] , P. Podrazil [-] , A. Gorol [-] (61. L. Šincl [-] ) - T. Bárta [-] (70. I. Kovachki [-] ) , P. Škach [-] -