9.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Dražkovice si připsaly povinné vítězství

54. D. Stehno , 59. J. Mazánek , 67. J. Krejčík , 75. L. Vladyka , 81. L. Vladyka - 16. M. Kopečný (vl.) , 86. J. Blažek
0

Dražkovice přivítaly na svém hřišti Opatovice, které však do  zápasu nastoupily pouze v deseti lidech a tomu také odpovídalo dění na hřišti. Více už v následujícím reportu.

Opatovičtí o deseti, přesto vedli

Hosté nastoupili pouze v deseti lidech, takže od začátku vytvořili obranný val a spoléhaly se pouze na dlouhé nákopy dopředu.

Dražkovičtí se proti oslabenému soupeři nemohli prosadit, logicky měli převahu, ale gólové šance nepřicházely.

Jako první se nakonec prosadil domácí Kopečný, ovšem do nesprávné branky, když se nepohodl s brankářem L.Mazánkem a jeho malá domů skončila v síti - 0:1.

Dražkovice nedokázaly gólově odpovědět a hosté tak senzačně vyhráli první poločas.

Dražkovice se po přestávce začaly prosazovat

Domácí do druhé půle pozměnili rozestavení, když se vysunul Vladyka a dražkovičtí si konečně dokázali vytvářet šance.

V 54.minutě přišlo vyrovnání. Po rohovém kopu J.Mazánka, hlavičkoval Voříšek a D.Stehno míč ještě hlavou usměrnil - 1:1.

O pět minut později domácí nastřelili tyč, míč se odrazil k J.Mazánkovi, který neměl problém skórovat - 2:1.

Další trefu domácích obstaral po přihrávce J.Mazánka Krejčík, když střelou pod břevno prostřelil brankáře - 3:1.

O vítězi už nebylo pochyb. Navíc v 75.minutě napřáhl z dálky Vladyka a zaskočil brankáře Mokrejše - 4:1.

Dražkovicím se povedlo přidat ještě jednu branku a byl to opět Vladyka, který po centru T.Stehna využil nedorozumnění opatovické obrany - 5:1.

Hosté se ještě dostali ke snížení a i ke druhé brance jim pomohli dražkovičtí. Dlouhý míč špatně trefil Vladyka a Blažek mohl upalovat sám na branku, udělal brankáři kličku a uzavřel gólový účet zápasu - 5:2.

Dražkovičtí sice brali povinné tři body proti oslabenému soupeři, ale s výkonem v Dražkovicích nejspíše úplně spokojeni nebudou.

SK Dražkovice
Jan Mazánek ( kapitán Dražkovic ): Díky počtu, v jakém hosté přijeli, to bylo jen o čekání na to, kdy dáme gól. Bohužel přišel vlastní na druhé straně. Asi bylo od začátku vidět, že vyhrajeme, bylo spíš otázkou o kolik. Bohužel jsme začali dávat góly až ve druhém poločase. Hlavně, že ty góly přišly a máme tři body.

Autor: L. N.

L. Mazánek [-] - M. Kopečný [-] , M. Voříšek [-] , L. Vladyka [-] , T. Stehno [-] - L. Movsesyan [-] , Z. Komárek [-] (46. T. Štěrba [-] ) , D. Stehno [-] , F. Kubánek [-] - J. Mazánek [-] , T. Ilovský [-] (65. J. Krejčík [-] ) -