1.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Drama v Mněticích zvládli lépe domácí

0

První půle nabídla vyrovnanou partii a skončila 1:1. Ve druhém poločase se děly věci. Hosté se dostali do vedení a patnáct minut před koncem byl výsledek 1:4, poté však přišel nevídaný obrat domácích, kteří se nakonec radovali ze zasloužené výhry.

Autor: L. N.

TJ Sokol Mnětice
D. Holub [-] - D. Ruprecht [-] , i. Ruprecht, [-] , P. Vafka [-] , M. Voženílek [-] - M. Václavek [-] , M. Turek [-] , M. Tláskal [-] , J. Skala [-] - P. Doležal [-] , J. Tilšer [-] -

Sokol Vysoké Chvojno
J. Müller [-] - P. Ryšavý [-] , T. Michalec [-] , R. Kocián [-] , P. Flachs [-] , P. Horák [-] , L. Kalavský [-] , R. Centner [-] , J. Faltys [-] , R. Malý [-] , K. Brychta [-]

Hráči zápasu: M. Tláskal .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Májek Antonín - PELEJ Vladimír (N), FLACHS Petr (N).