12.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

--

Vřesina nestačila na Koblov

0

Koblov rozhodl dvěma góly ve druhé půli.

Muži B hráli v bahenních lázních v Koblově.První půli se statečně bránili nakopávaným míčům domácích.První velkou šanci však měl David Harabiš,ale domácí bek mu nájezd na poslední chvíli zmařil skluzem.Další tutovku zahodil Jarda Výšek,který jel sám na golmana,ale správný moment pro střelu propásl.Škoda zápas mohl vypadat úplně jinak.Do šaten se tak šlo bez branek.

Ve druhé půli po jasném šlapáku na Homolu,který zůstal na zemi,šli domácí nezaslouženě do vedení 48´1:0.Koblov byl v blátě na koni a v 64´dal šťastně i druhou branku.Vřesina měla i druhou půli dvě velké šance,ale branku nedala.