13.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

--

--

Trápení Raduně

0

Ve 13. kole na sebe narazili soupeři z opačných konců tabulky. Domácí, kteří se pohybují na předposledním místě a hosté na místě druhém. Raduň chtěl doma bodovat a dokonce i vedl. Hosté z Těškovic ale ukázali kvalitu a vezou si domů tři body.

Začátek utkání probíhal v bojovném tempu. Kombinace šly stranou jelikož hřiště nebylo optimální. Jako první se do vedení dostali domácí. Ve 23. minutě centroval Holčapek a hosté zahráli těsně před šestnáctkou rukou. Kopal se přímý kop, který si pro neštěstí hostů tečovali do vlastní sítě 1:0. Raduňští po gólu ožili a místy byli i lepším týmem. Ve 38. minutě se ke přímému kopu dostali hosté a podobně jako na druhé straně tečovaný míč skočil v sítí. Autorem branky byl exekutor kopu Gelačák Libor 1:1. Domácí potřebovali poločas aby se srovnali, bohužel pro ně přišel trest v podobě gólu do šatny. Ve 44 minutě zatáhli hosté po lajně míč, až na obranou polovinu domácích. Po centru a chybě v obraně skluzem rozvlnil síť Korčák Čestmír 1:2

Obrat se nekonal

Kdo věřil, že se domácí zvednou byl na omylu. Těškovice převzaly otěže zápasu a za chyby trestali. Ve 48. minutě domácí chybně bránili a nechali úplně nepokrytého Libora Gelačáka, který se nemýlil 1:3. Hosté byli při chuti, o 10 minut později hosté zahrávali rohový kop a po skrumáži ve pokutovém území se míč odrazil přesně na nohu těškovickému Davidu Illíkovi a ten zvýšil skóre zápasu na 1:4. V dalších minutách se hra vyrovnala ale byli ti opět hosté, kteří skórovali. V 69. minutě přidal svůj druhý gól v zápase Libor Gelačák 1:5. Poslední dvacetiminutovku se utkání dohrávalo. Domácí ještě upravili skóré na 2:5, kdy Holčapek sřílel těsně před šestnáctkou a domácí Patrik Illík neměl těžkou práci. Utkání skončilo 5:2 a hosté ukázali, jak se hraje v roli favorita. Raduňští se snažili, ale bohužel to na Těškovice nestačilo.