16.kolo, Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2016-2017

--

Po vlastním brance domácích si Železnice odváží všechny tři body.

17. J. Čapek - 3. D. Barták , 70. R. Adamec (vl.)
0

Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří se ujali vedení již ve 3. minutě po nedorozumění v domácí obraně. Domácím se podařilo rychle odpovědět a v 17. minutě byl stav 1:1. Fotbal se hrál ve vysokém tempu. Zápas, kterému by lépe slušela remíza, bohužel rozhodl ve druhém poločase vlastní gól.

Vyrovnaný první poločas přinesl remízový stav.

Podrobnosti přineseme později.

Vlastní branka domácích rozhodla o osudu zápasu.

FC VTJ Milíčeves
Novotný Lukáš (hráč Milíčevse): Podrobnosti přineseme později.

TJ Sokol Železnice
Kozák Pavel (jednatel týmu Železnice): Našim hráčům dělal evidentně problém přechodu z umělky na přírodní trávu, byli jsme sice fotbalovější, ale snahu o kombinaci brzdila řada nepřesností. Domácí hráli jednoduše, nakopávali míče na Čapka, kterému naši beci dopřávali až zbytečně moc prostoru. K vítězství nám nakonec pomohla šťastná vlastní branka.

M. Bursa [-] - F. Vanda [-] (70. J. Rejha [-] ) , J. Čapek [-] , V. Havelka [-] , J. Roman [-] , J. Berný [-] , P. Špicar [-] (67. R. Adamec [-] ) , J. Roman [-] (89. P. Holman [-] ) , J. Bursa [-] (21. M. Marhan [-] ) , L. Novotný [-] , M. Roman [-]

P. Šuk [-] - M. Daniš [-] , J. Bartoš [-] (80. Š. Kracík [-] ) , T. Jerie [-] , M. Karban [-] , F. Procházka [-] (59. P. Bičiště [-] ) - D. Barták [-] , F. Kadlec [-] (63. P. Tarant [-] ) , D. Král [-] , M. Beránek [-] - P. Crha [-]

ŽK: 71. R. Adamec , 71. J. Čapek , 76. V. Havelka , 80. J. Berný - 80. D. Barták .
Hráči zápasu: J. Čapek - D. Barták , P. Šuk .
Počet diváků: 83. Rozhodčí: Šamko Vladislav - SKŘIVÁNEK Miloš, KRIEGLER Pavel.