11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2016-2017

Deštná i v deseti urvala tři body

0

A že to bylo pořádné drama...

Urputný boj v první polovině

Jelikož se jednalo o poslední utkání podzimu, nastoupila obě mužstva odhodlaná si urvat 3 body, hosté ze Spartaku (papírově lepší tým) začali utkání velmi svižně a už ve 4. minutě se ujali vedení, když domácím frnknul Trmal. 0:1 . Hráče z Deštné to nějak nerozhodilo a v 11. minutě se jim povedlo vyrovnat, když si přízemní centr od Kloknera srazil Candra do vlastní brány.  1:1. Dokonce první půle se bojovalo jen mezi vápny a tak se do poločasu golové skóre neměnilo. Zato karetní ano, ve 43. minutě byl faulován ve středu hřiště Trmal, jeho následné nadávaní bylo oceněno žlutou kartou. To ale hráči  Deštné (Melišík) bylo asi málo a řešil situaci úderem do obličeje Trmala. Jasná červená karta..

Hosté se více soustředili na boj s nezkušeným rozhodčím, domácí stříleli góly

Do druhé poloviny spartakovci udělali změny a než se stačili rozkoukat, vyprášil jejich pravý dolní růžek Stejskal , 47. Min 2:1. Spartakovci se vrhli do útoku za vyrovnáním, bohužel bez výsledku. V 57. minutě svedli souboj na středu hřiště Holzer s Kunešem, druhý jmenovaný si protihráče výrazně podržel a dostal se do brejkové situace. Tu vyřešil nahrávkou pod sebe a Stejskal se do prázdné svatině nemýlil 3:1. Spartakovi začali hojně diskutovat s rozhodčím a nesoustředili se na hru a tak přišel další golový trest od Kloknera... 65 min. 4:1.

To už byli hráči Spartaku na ručník.. Ale nezabalili to a v 69. min šel na gólmana osamocený Škácha, avšak ztroskotal na brankáři Koktavém. V 71. minutě už si spravil chuť když krásnou střelou rozvlnil síť domácích. 4:2. O minutu později se k odražemu balou dostal Mezera a bylo o drámo postaráno - 4:3. Bohužel pro hosty se nekonalo, Tetík trefil pouze břevno a zbytek si pohlídali domácí ve spolupráci s hlavním sudím… Ten měl min. jednu možnost písknout penaltu proti domácím, ale dle hostů evidentně nevěděl, co to vlastně penalta je…

AUTOR: Vladimír Candra

TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí
Vladimír Candra: Do zápasu jsme vlítli dobře, od 4. minuty jsme vedli. Bohužel pak se vše zbortilo… Domácí nás přehrávali ve středu hřiště a byli aktivnější.. To co se odehrávalo před koncem půle bych dal za vinu hlavně hlavnímu arbitrovi. Červená byla jasná, ale zapřičinil jí hlavní arbitr, který od první minuty nezvládal zápas. Do druhé půle jsme chtěli strhnout vítězství na naší stranu, ale chyby zkušených borců a pak hlavně diskutování s arbitrem nám zápas prohrálo…

TJ Sokol Deštná
M. Koktavý [-] - L. Melišík [-] , F. Stejskal [-] , M. Blažek [-] , M. Novotný [-] , M. Šamal [-] , J. Steinvirt [-] , M. Svoboda [-] , F. Markes [-] , R. Kuneš [-] , J. Klokner [-]

V. Musil [-] - J. Bumba [-] , V. Candra [-] , P. Břenek [-] , M. Mezera [-] - M. Bielek [-] , P. Candra [-] - P. Trmal [-] , R. Škácha [-] , M. Tetík [-] - R. Košumberský [-]

ŽK: 55. R. Kuneš , 73. M. Šamal , 89. F. Markes - 43. P. Trmal . ČK: 43. L. Melišík .
Počet diváků: 15. Rozhodčí: NEČEDA Luboš - MARŠÁK Daniel (N), CANDRA Vladimír (N).