24.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Blesk Klikov porazil Kunžak a zajistil si tím postup do I.B třídy

0

Klikov doma přivítal Kunžak, kterému se poslední zápasy nedaří. Úkol pro domácí zněl jasně, vyválčit tři body a s předstihem si zajistit postup do vyšší soutěže.

Podrobnosti připravujeme...

TJ Blesk Klikov
David Melichar: Rozhodující zápas o postup do první 1.B byl trochu nervozní naštěstí jsme vstřelili rychle gol v 9. minutě, když nájezd na golmana proměnil V. Čapek poté jsme ještě pár šancí měli, ale buď skončili šance vedle nebo byla akce zastavena ofsajdem. Ve 44. minutě Kunžak vyrovnal z rohového kopu hlavičkou. Poločas 1:1. Druhý poločas jsme začali dobře, když střídající Zegermacher dal hlavičkou gol na 2:1. Po asi 10. minutách dal V. Čapek svůj druhý gol na 3:1. Poté jsme dali ještě gol na 4:1, když gol dal Z. Mládek. Asi 15 minut před koncem nám hosté dali gol na 4:2. Výsledek jsme si poté už pohlídali. Nejlepší hrač V. Čapek

D. Wollner [-] - O. Podojil [-] , J. Opelka [-] , M. Mužík [-] , R. Hynek [-] - J. Lochman [-] , D. Melichar [-] , V. Soudek [-] (46. Z. Zegermacher [-] ) - Z. Mládek [-] , V. Čapek [-] - R. Plucar [-]