14.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Zápas dvou nejhorších mužstev zvládla lépe Stráž

0

Do Staňkova přijelo poslední mužstvo okresního přeboru Stráž nad Nežárkou. Očekávalo se hodně bojovné a opatrné utkání. Šťastnějším mužstvem nakonec byli hosté ze Stráže a tím se stále drží na rozdíl jednoho bodu.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Vlastimil Šicner: Klasický 6-bodový zápas soupeřů usilujících o udržení v okresním přeboru nezačal pro naše mužstvo nejlépe, neboť od 3. minuty jsme prohrávali a ve 32. minutě odstoupil ze hry zraněný Daniel Přílepek. Místo něho nastoupil Miroslav Přílepek, který se ve 41. minutě položil do přihrávky Pavla Völfela a vyrovnal skóre na 1:1. Po změně stran se hrálo již pouze na branku Staňkova, ale kýžený vítězný gól dlouho nepřicházel. Chladnou hlavu při zakončení prokázal až v 70. minutě Lukáš Stejskal, jehož trefa nám zabezpečila umazání 3 záporných bodů v tabulce pravdy.