8.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Pila přijela do Sedlec správně nabroušena

0

Pila i po osmém kole zůstává o skóre první, o svém vítězství rozhodla již v prvním poločase.

Dobrý vstup do zápasu zhasil naděje domácích

Pila přijela zřejmě dobře naladěna, protože již v sedmé minutě po dlouhém pasu za obranu otevřel skóre Vlasta Šimůnek. Ve dvacáté třetí minutě šli hosté do trháku zásluhou Jiřího Kalmana, který si našel přetažený roh a střelou z vápna prostřelil vše. To hráče Pily uklidnilo a paralizovalo hráče domácích. Do konce poločasu se již prakticky nic zvláštního neodehrálo.

Penalta v úvodu vykřesala naději

Do druhého poločasu přišla naděje pro domácí. V jednom z útoků se odehrál faul ve vápně a domácí tak dostali šanci pokutového kopu, ke kterému  se postavil Agon Limani, ten se nemýlil a snížil na 1:2. Hra se vyrovnala a šance se objevily na obou stranách. Žádná z nich však nenašla svůj cíl. Až dvě minuty před koncem, když domácí vsadiili vše na jednu kartu útoku se ddostal do brejku Marek Masár, který chytře přeloboval golmana a definitvně rozhodl o výhře svého týmu.

TJ Baník Pila
Jan Bojčuk: První poločas jsme byli lepší, druhý již byl vyrovnanější avšak zasloužená výhra.