7.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2016-2017

Hráči Pily nařezali Bečovu a vrátili se na první místo

0

Jako na střelnici na jeden cíl to vypadalo v Pile

Za poločas bůra, proč ne?

Již od začátku utkání bylo jasné, kdo bude v zápase tahat za kratší konec. Ve druhé minutě otevřel skóre zápasu Vlasta Šimůnek, který vystihl špatně zahranou malou domů - 1.0. Další a další útoky se valily na branku hostů. V seedmnácté minutě naservíroval Šimůnek před prázdnou branku míč Robertu Vavřinovi, který se nemýlil. Dvacátá první minuta centr ze strany a zakončoval opět Vlasta Šimůnek. Třicátá šestá minuta a faul ve vápně na Šimůnka znamenal penaltu, ke které se postavil Vavřina a scóroval. Vlasta Šimůnek byl snad všude jako kdyby před zápasem vypil karton red bullu a dvě minuty před poločasem dovršil hatrik solovou akcí - 5:0.

Naprosto totožná kopie prvního poločasu

Ani druhý poločas nepřinesl žádnou změnu ve hře. Domácí neztráceli útočnou chuť ani ve druhém poločasu. Padesátá čtvrtá minuta přinesla parádní akci Josefa Dudy, který dvoum obráncům nasadil jesle a střelou k tyči překonal i brankáře. Mezi šedesátou a sedmdesátou osmou minutou opět řádil Vlasta Šimůnek a za těchto osmnáct minut vstřelil druhý hatrik v zápase. Za jeden zápas šest branek fakt hustý!!!!! Pět minut před koncem dovršil demolici Bečova na konečných 10:0 po přihrávce za obranu Pavel Zrzavecký.